Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok barátnőt? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok barátnőt? (lent)

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim fiúk/lányok nagy részének volt barátja/barátnője van akinek "csak" csók volt van aki már szexel (bár szerintem még korai de mind1). Nekem pedig még barátnőm se volt. Nem vagyok csúnya olyan átlag kb. De valamiért nem is akarok még(!!) nem vagyok meleg!!! vannak lányok akik tetszenek (nem is kevesen:D) de olyan "tehernek" gondolom. Szóval miért van, hogy most nem akarok barátnőt pedig lenne aki tetszik, esélyem is lehetne?! 14/F előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 17. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez jó, nők, férfiak, 14 évesek, na most akkor mi is van? O.o
2013. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem?? Téged is rettegésben tart egy Trex?? :O
2013. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Haha itt mindenki nagyon humorherold.
2013. aug. 25. 00:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj ez, hogy 14 évesen nem akarsz barátnőt? Még gyerek vagy, játsszál még nyugodtan:) különben is, nem kell neked a tömeg után menni. Vannak saját gondolataid. Nem baj ez:) Ha jól érzed magad egyedül, akkor mit kell ezen problémázni? Egyáltalán nem baj, hogyha téged még nem foglalkoztat a másik nem. Ne aggódj!!:) Ilyenkor még nem kell járni senkivel:)
2013. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha jól értelmeztem, akkor a 4-es úgy értette, hogy ne legyél szűz 14 évesen... inkább AIDS-es... :D
2014. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!