Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok barátnőt? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok barátnőt? (lent)

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim fiúk/lányok nagy részének volt barátja/barátnője van akinek "csak" csók volt van aki már szexel (bár szerintem még korai de mind1). Nekem pedig még barátnőm se volt. Nem vagyok csúnya olyan átlag kb. De valamiért nem is akarok még(!!) nem vagyok meleg!!! vannak lányok akik tetszenek (nem is kevesen:D) de olyan "tehernek" gondolom. Szóval miért van, hogy most nem akarok barátnőt pedig lenne aki tetszik, esélyem is lehetne?! 14/F előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 17. 23:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
46%
Hát nem tudom én élek halok a nőkért és csak rajtuk jár az eszem...szűz vagyok,csók volt a legtöbb de akkor is én is szingle vagyok most,de szeretnék bnőt...14/f
2013. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 AeonFLUX ***** válasza:
62%
Mert a kecskékhez vonzódsz?
2013. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem is jó az semmire, hanyagold.
2013. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Szóval..Nem muszáj megdugnod az első csajt, de kezdj el ismerkedni, mert hamarosan a legszebb korban leszel, és azon veszed észre magad, hogy mindenki dug mindenkivel körülötted, te meg otthon ülsz és gáz vagy. Pörgesd fel természetes úton a hormonjaid.
2013. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Attól még, hogy legtöbb korodbelinek már van barátja/barátnője nem előírás, hogy neked is kell valaki. Majd próbálkozol akkor ha úgy érzed, hogy akarod :) egyébként szerintem fontos, hogy ilyen korban megtanulj függetlennek lenni és kialakuljon a személyiséged, ráérsz/érünk utána ismerkedni :) 14/L
2013. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Végre egy FÉRFI, akinek van esze! Nagy respect!
2013. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy soha nem is azt, hogy csak évek múlva de MOST jelen pillanatban nem szeretnék pedig mondom szebbnél szebb lány ismerőseim vannak. Pl nyár elején pont, hogy nagyon akartam és minél inkább akartam annál inkább nem jött össze.
2013. aug. 17. 23:59
 8/15 anonim ***** válasza:
#4 nagy baromságot mondott! Akkor kezdj el nemi életet élni, amikor felelősnek, és testileg-lelkileg is érettnek érzed magadat rá :) nem kell azért rögtön dug.ni mindenkivel, mert a társaid, és az emberek nyomást gyakorolnak rád. Legyen egy stabil értékrendet! :)
2013. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4-es magyarázd már el nekem, hogy most miért kéne minden "jöttmentel" (bocsánat de nem tudok rá mást mondani) összeállni?!
2013. aug. 18. 00:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert egy impotens kuki leszel.
2013. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!