Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, hogy akarok is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy akarok is, meg nem is, barátnőt? 23f

Figyelt kérdés

tehát, olyan jó lenne valakit néha mostanság ölelni, puszilni, és ha lenne lány a közelben akivel megtehetném és hagyná, 1000% hogy azonnal szerelmes lenne belém.


De van amikor egy óra múlva azt érzem, hogy "minek is nekem valójában?" Van amikor akkor sem érdekelne ha pucéran elém állna.

De óránként változik ez az érzés.

Még ha pl nyaralni is vagyok szüleimmel, néha belegondolok hogy milyen jó lenne most barátnővel, néha meg azt hogy nem is kell.

Nem volt még amúgy csajom illetve szűz vagyok.



2013. júl. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. :D
2013. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretnék már egy lányt mert még nem volt soha barátnőm
2013. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kis kamus rinyagép.

Nem volt még nőd, de azért ha lenne valaki a közeledben, az rögtön beléd szeretne. Tudod, ha így lenne, akkor már nem lennél szűz.

Na mindegy.

Azért érzel így, mert nincs önbizalmad. Vágysz egy lányra, de aztán kapcsolsz, hogy nem kellesz senkinek és akkor jön a dac, hogy akkor nem is kell neked senki.

2013. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
öljük meg egymást kérdező, nem fogunk kelleni soha senkinek
2013. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ratyi vagy. Kezdd el a tesztoszteron injekciókat, különben 30 évesen is anyádékkal fogsz nyaralni.
2013. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

harmadik pedig ugy van ahogy mondom.

lehet hogy nincs önbizalmam, de szerintem nem vagyok csúnya gyerek, nem érzem magam annak. Mindenki kedvel akit ismerek.


Nem tudok mással menni nyaralni, nincsenek ismerőseim és barátaim sem mióta dolgozok. Illetve vannak, de minden nap 12óra meló...részben jó.

2013. júl. 25. 18:51
 7/7 anonim válasza:
Azóta hogy megy az élet?Amúgy hasonlóan érzek csak nem óránként. :)
2014. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!