Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutaztam a családommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaztam a családommal és otthon a párom az exével bulizott, mit kéne tennem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elutaztunk a családommal nyaralni (ahova a barátom is jöhetett volna csak az anyja nem engedte el) és ezért barátom teljesen ki volt akadva mert nagyon hiányzok neki állítása szerint élni sem bír nélkülem meg megőrül amiért ilyen távol vagyunk egymástól.

Megkérdezte tőlem hogy elmehet-e 2 fiú barátjával inni meg lazítani kicsit, én erre azt mondtam hogy persze nyugodtan csak vigyázzon magára, azután megnyugtatott hogy nyugodjak meg nem lesznek lányok.

Erre egyik barátnőm rám írt fb-n hogy látta a barátomat az exével meg pár haverjával inni meg teljesen részegek voltak.

Borzasztóan szarul esett. Barátomtól direkt rákérdeztem kb ötször hogy biztos csak fiúk voltak és mondta hogy igen biztos. Teljesen átvágva érzem magam.

Nem tudom mit tegyek...Ti a helyemben mit tennétek?



2013. aug. 17. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem reagál, mert rajta kapták hazugságon. Nem kell tenned semmit, csak várni Nehogy ráírj, legyen buszkeséged! Ha igazán szeret, eljon utánad ha haza mentél és bocsánatot kér. Ha nem...hát nem érdemelt meg téged. Lépj tovább...
2013. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát, engem is bántana a dolog.

De úgy veszem ki a szavaidból, hogy kissé féltékeny lehetsz, ha így meg kell nyugtatni előre, hogy nem lesznek lányok, és utána is ötször rákérdezel. Emiatt lehet, hogy már kialakult benne egy ilyen óvatosság, és valószínűleg tényleg csak fiúkkal tervezett menni.

Szerintem megbocsátható, de akkor van értelme a kapcsolatnak, ha meg tudtok egyezni, hogy te jobban megbízol benne, ő pedig őszinte "tud lenni".

De mégegyszer mondom, a helyedben én is átvágva érezném magam.

2013. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Unikornispata válasza:
12!Amikor rákérdezett,akkor már tudta,hogy át van verve.Nem féltékenység ez,csak nem hitte el,hogy többször is a szemébe hazudik.
2017. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!