Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutaztam a családommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaztam a családommal és otthon a párom az exével bulizott, mit kéne tennem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elutaztunk a családommal nyaralni (ahova a barátom is jöhetett volna csak az anyja nem engedte el) és ezért barátom teljesen ki volt akadva mert nagyon hiányzok neki állítása szerint élni sem bír nélkülem meg megőrül amiért ilyen távol vagyunk egymástól.

Megkérdezte tőlem hogy elmehet-e 2 fiú barátjával inni meg lazítani kicsit, én erre azt mondtam hogy persze nyugodtan csak vigyázzon magára, azután megnyugtatott hogy nyugodjak meg nem lesznek lányok.

Erre egyik barátnőm rám írt fb-n hogy látta a barátomat az exével meg pár haverjával inni meg teljesen részegek voltak.

Borzasztóan szarul esett. Barátomtól direkt rákérdeztem kb ötször hogy biztos csak fiúk voltak és mondta hogy igen biztos. Teljesen átvágva érzem magam.

Nem tudom mit tegyek...Ti a helyemben mit tennétek?



2013. aug. 17. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először azt kéne kideríteni, ki hazudik.

Ennyi erővel a barátnőd is hazudhatott.

2013. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez elég gáz, hogy hazudik! Utálom az ilyen helyzeteket... :/ Vagy azért hazudik, mert megcsal, és van is miért hazudnia, vagy azért mert fél, hogy te egyből, haragudnál rá, pedig amúgy nem történt semmi, de hát mostmár ebből is még nagyobb hazugságot csinált! Mondd meg neki, hogy tudod, hogy ott volt az exe, aztán szedd ki belőle mi történt, jobb ha előbb kiderül... :/
2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Lehet nem tudta hogy megy, ott futottak össze. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
2013. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az aggaszt hogy átvágta a fejemet... :(
2013. aug. 17. 21:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, de ha összefutottak volna csak, azt is el lehet mondani, nem többször letagadni, és hazudni róla?!...
2013. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
utálom az exeket!!!! :D
2013. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az...leírtam neki hogy nagyot csalódtam benne és hogy nem gondoltam hogy becsap utána odaírtam hogy a tegnap estéről beszélek.Azóta nem írt vissza. Csak azért írásban mondtam el mert még mindig nyaraláson vagyok de ez most nagyon elcs*szte a kedvemet.
2013. aug. 17. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a gáz, amikor még csak magyarázkodni se probálnak meg... :D Hát nekem is sok iylen eset tette tönkre napjaim, de azért szívből kívánom, hogy élvezd azt a nyaralást!!!
2013. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Valakinek van valami ötlete mit kéne csinálnom?

Ilyen még sosem fordult velem elő és nem tudom kezelni ezt a helyzetet de nagyon bánt a dolog

2013. aug. 17. 21:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem döntsd el te, ha kiderültek a dolgok, bármik is, megbocsáltasz-e neki, vagy már ennyi hazugság is elég volt...Viszont nemtudhatod, hogy legközelebb meg fog e csalni, nem fogsz benne bízni, így szörnyen fogsz szenvedni igazából mellette.. Utálnám ha ezt kéne olvasnom a helyedbe, de szerintem dobd ki ;(
2013. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!