Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy meleg roham?

Figyelt kérdés
Mindenki bebuz*l?Csak engem zavar ez?
2013. aug. 16. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Engem is rohadtul zavar..uj kategoria kellene nekik.
2013. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 AeonFLUX ***** válasza:
11%

Engem is zavar.

L

2013. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Lehet belesavanyodtak, hogy nem kapnak lányt párkapcsolatra, így megpróbálják egymással.
2013. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet...De ez nagyon szánalmas szerintem, meg persze undorító.
2013. aug. 16. 09:01
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Igen, nagyon zavar.

Egyre többet megengednek maguknak és egyre elfogadottabb ez a "betegség". Órákat lehetne erről beszélni.

Én azt gondolom, hogy a Pride hatása, hogy ennyire pofátlanul és nyilvánosan felvállalja már mindegyik.

Én úgy vagyok vele, nem érdekelne hogy ki kivel és mikor csinálja, ha azt a négy fal között teszi. Én hetero vagyok, de soha nem nyalom-falom a páromat az utcán. A b*ziknak is követnie kellene ezt a példát, sőt, főleg nekik, mivel ez teljesen rendellenes.

2013. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Kedves utolsó!


Szerinted minden meleg nyalakodik az utcán? Ne haragudj már, de én eddig egyet nem láttam itt Magyarországon. A heterók az iskolákban, utcákon és a boltokban is tapogatják egymást. Ez miért elfogadott dolog?

Amióta az eszemet tudom, azóta meleg vagyok, és nem gondolom, hogy a Pride hatására történt meg ez.

Sokaknak titkolni kell melegségüket, nem lehet felvállalni, mert annak elég komoly következményei lehetnek. Szerintetek miért probléma az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik? A mi szemünkben az nem normális, hogy ti az ellenkező nemet szeretitek. Persze jöhettek a nagy természeti, és bilógiai magyarázatokkal, de megnyugtatlak titeket, bioszból érettségiztem, és a tanárom szerint (PhD-s) a melegeket nem kell és nem is lehet meggyógyítani. Ennek a tanárnak felesége és gyerekei vannak.


19F

2013. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

"A mi szemünkben az nem normális, hogy ti az ellenkező nemet szeretitek."


Tudod te, hogy mit beszélsz?

2013. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem meleg roham... léteznek s kész.

Jómagam is meleg vagyok, s a pofám leszakad hogy sokan még képesek kiakadni ezen.. ez éppolyan természetes mint pl. egy gömbvillám... Attól hogy valaki meleg lehetséges hogy sokkal emberibb intelligensebb stb. mint egy átlagos paraszt... annyi...

19/F

2013. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem természetes, mint fentebb leírták, ez egy "gyógyíthatatlan betegség" és lehet, hogy vannak emberibb melegek, de a többségük hülye és idióta...Ezt te is tudhatnád.
2013. aug. 16. 17:02
 10/15 anonim ***** válasza:

"After thoroughly reviewing the scientific data, the American Psychological Association adopted the same position in 1975, and urged all mental health professionals "to take the lead in removing the stigma of mental illness that has long been associated with homosexual orientations." The National Association of Social Workers has adopted a similar policy."


Remélem ezzel kilőttük a betegséges hülyeséget.

2013. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!