Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lett valaki meleg?

Figyelt kérdés
Érdekelne a kérdés,hogy ki hogy lett meleg. Volt e barátnője előtte vagy mar eleve a saját neméhez vonzódott. Hogy miért is érdekelne a dolog? Olvastam erről sok mindent de azok nem adtak kielégítő választ. Érdekelne hogy némelyik ember hogyan is élte ezt meg. Mielőtt bárki mondaná kérdezné leszögezem nem vagyok meleg barátnőm van. Soha nem is vonzodtam a fiúkhoz. Boldog párkapcsolatban élek. Csak egyszerűen kiváncsi vagyok. Értelmes válaszokat várok. :)
2013. aug. 12. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy lettél hetero? Mikor döntötted el, hogy hetero leszel? volt előtte ellenkező nemű párod, vagy 3 évesen beugrott, hogy hetero vagy?
2013. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el. Az vagyok és pont. De a családunkban van egy meleg pontosabban apám féltestvére. De mivel nagyon rossz a családi kapcsolat így 17 év alatt kb. 3x láttam. Mesélték mamáék,hogy tizenévesen vitte haza a lányokat, barátnői voltak majd mikor 18 évesen elment otthonról változott meg. Emiatt is érdekelne a dolog.
2013. aug. 12. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van biszexuális is, lehet a nagybátyád az...

Az 1es válaszadóval teljesen egyet kell értenem, ezt én se tudnám jobban elmagyarázni...

19/F

2013. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Valamikor 5. osztályos koromba történt meg először hogy bejött egy fiú. Világ életembe a fiúkhoz vonzódtam. Valamikor középiskola második felébe sikerült elfogadni teljesen magam, és kis idő múlva bevallottam a legjobb barátaimnak.
2013. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látod kedves kérdezö, ahogy ti heterók, úgy mi melegek sem döntjük el. EZ NEM DÖNTÉS KÉRDÉSE! Így születünk.

A nagybátyád pedig nem akkor változott meg, amikor elköltözött otthonról, hanem valószínüleg azért költözött el, mert már eleve meleg volt, csak ezt nem tudta, vagy nem akarta felvállalni a család elött.

2014. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!