Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátomról van szó,akibe azthiszem beleszerettem.Folyton kacérkodunk egymással,flörtölünk és piásan,de CSAK és kizárólag piásan smároltunk már nagyon sokszor.aztmondja azértnem jövünk össze mert elrontaná a barátságot stb.19 éves,szűz,soha nem volt még barátnője,csak lány barátai vannak,nagyon nagyon ad a külsejére,hosszú időn keresztül lehet vele beszélni,hogy mit vesz fel aznap.nem szeretnék nagyképű lenni,de azt modnják csinos lány vagyok.együt sátoroztunk már többször is és egyszerűen nem mozdult rám...de egy 19éves srácnak nem kéne kihasználni a lehetőségeket?vagy honnan tudnám megállapítani,hogy mi a helyzet?igen,a lejobb barátom és beszélnem kéne vele,de nagyon nehéz..meg szerintem be se vallaná..szerintem van rá esély,hogy meleg.véleményeket szívesen fogadnám,olyan nehéz helyzet ez....
2013. júl. 28. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy meleg mert akkor nem csókolna meg beszélj vele ősszintén hogy miért csókolt meg meg hogy tetszel e neki hidd el meg éri a ö is így érez ha meg nem legalább meg tudtad az igazat !!
2013. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!