Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nos, van egy srác.

Nagyon aranyos, színes személyiség.

Az utobbi időben egyre erősebb amit iránta érzek, viszont, ebbe a srácba többen is szerelmesek..

Nagyon szeretem, és félek hogy nem az enyém lesz :'(

Van még valami..

Ennek a srácnak van egy érdekes ötlete..

Még pedig, a csoportos kapcsolat..

Kérdeztem tőle, de volt egy pár akivel megvalositotta volna, de lerászták..

De hogyha lesz vele egy kapcsolatom, félek, hogy egy nap arra ébred hogy nem azt kapta amit akart..

Persze, még 2 évig biztos nem lesz kapcsolatom vele, mert mesze lakik, és inkább megszeretnék róla tudni többet..


Ebből lehet kapcsolat?

Illetve volt valaki aki át élte ezt?



#meleg #tabu #még mit irjak ide?
2013. júl. 28. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan dolgok, amiket szeretnénk, de mi magunk is belátjuk, hogy nem lehetséges..

1: 2 év alatt még annyi minden történhet, ne állj le agyalni egy ilyenen :)

2: Addig amíg róla ábrándozol, jöhet 4535 tökéletes srác, akiket nem fogsz észrevenni, mert túlságosan 1re koncentrálsz.. :) nagyon sok aranyos és színes személyiség járkál körülötted ;)

3: ÉLJ!! ;)

4: Egy olyan srác, akibe sokan szerelmesek, a) senkivel se fog megelégedni b)mindenkit ki akar próbálni, c) csak 1et fog szeretni és nem fogja más érdekelni.. ebben az esetben úgy látom a b érvényes...

5: sose tudhatod, hogy nem pont te leszel-e az:))

6: te biztos tökéletes vagy egy olyan srácnak, aki nem fog egy nap arra ébredni, hogy nem azt kapta amit akart.. aki így ébred, az az ő baja, rosszul választott, vagy nem látja, mi a jó neki..

Nem tudom hány éves vagy, de SOHA ne agyalj olyan dolgokon, amire nem látsz 70%-nál több esélyt.. : D erre kb 20-at adok:D

Mindig gondold át, mi az ami miatt sikerülhet és mi miatt nem.. nos, ez inkább nem, mint igen. És ami inkább nem, azzal -bocsi- de nem is érdemes foglalkozni, mert időpocsékolás. Ne is akard megismerni, mert szarabb lesz. :) Ha sikerül elengedned, a sors mindig kiengesztel egy sokkal jobbal, hidd el ;)

2013. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapcsolat, de 2 évig tényleg nem. Ha még akkor hajlasz a dologra, és ő is lecsillapodik, megmarad melletted, akkor oké, de 2 év alatt sok minden történhet. Szerintem más pasi mellett kötsz ki.
2013. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet de nem biztos, mert ugyebár van erre egy mondás: "Sok víz lefolyik még addig a Dunán"

Igaz régebben már említettem: "Ne éld bele megad mert csak rosszabb lesz" na meg a távolság is lehet akadály.. stb.

De jogos: "A remény hal meg utoljára"

Szvsz. majd eldönti a sors...

2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!