Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Meg untam a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de már a kezdeteknél érzékelhető volt a sok különbség. Nem vagyunk egy húron, szeretünk de részemről nem is vágyom nagyon arra, hogy közös program vagy hasonló.

A szex az továbbra is jó, de kb csak ezt érzem már összetartó erőnek. Párom nem így gondolja


Szóval úgy végett vetnék ennek, de egyfajta lelki válság van bennem, hogy ha mondom, h the end...akk ő egyedül marad...nincs senkije, se barátai, se családja...... és ez úgy megrendít


Ti mit tennétek? Mit szóltok ehhez?

(Ha mégis egy bunkó heteró elolvasta volna a kérdést..akk baromságát tartsa meg magának....)



2013. aug. 4. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Hoppá, attól már, hogy hetero vagyok, egyből bunkó is? Hát mi ez a diszkrimináció? ;)


Tudasd vele, hogy mi a helyzet, hogy már nem érdekel, aztán beszéljétek meg, hogy merre tovább. Ha szerinted semmi esélye, akkor meg lépj le, szerintem ez tiszta sor.

2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
megdobálhatlak tojással? *.*
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Heterofób gyökér! Akkor ne várj segítséget ha így viszonyulsz másokhoz!
2013. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Szex? Azt hittem az csak férfi és nő között lehet. Ennyiből belerakom a farkam egy tortába az is szex.
2013. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Bunkó heteroszexuális vagyok, és tájékoztatlak, hogy a helyesírásod hányadék.
2013. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Félreértettetek!

A bunkó kifejezést nem általánosítottam!! Ha nem úgy értve, h aki az, és csak azért olvassa el h beszóljon...na az maradjon távol!

Elnézést ha bárkit is félrevezette/megsértettem vele! Semmi ilyen hülyeség h fóbia veletek szemben..megilyesmi...erről szó sincs! Mert akk egy heteró sem fogja soha elfogadni a melegséget..ha mi is ellenállást tanusítunk ! :)

2013. aug. 4. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Heterofób gyökér!

Miért nincs barátja?

Vagy családja?

2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Kedves vagy hogy így törődsz vele,de hosszútávon belebetegszel. Egyébként ha szakítasz vele ,megadod neki a lehetőséget hogy valaki mással boldog legyen. Ha meg nagyon megrendít az hogy egyedül marad akkor próbálkozhattok közös programokkal,aztán kitudja,lehet újra beleszeretsz!(de korántsem biztos) Feltételezem ép a barátod ,tehát nem lesz öngyilkos vagy ilyesmi. Túl fogja tenni magát rajtad,és te is találkozhatsz valakivel akivel akár az életed is le tudnád élni! (Bocs hogy ilyen sok nyálas dolgot összehordtam,de belelkesültem,és alapjáraton romantikus alkat vagyok)

Szóval a lényeg hogy mond el neki az aggályaidat és vess véget a kapcsolatnak,mindkettőtöknek úgy lesz a legjobb! :)

2013. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm a tanácsot! :)
2013. aug. 5. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már kissé régi a kérdés, de ha még esetleg aktuális megpróbálok segíteni.

Én nem vagyok biztos benne, hogy a szakítás a legjobb megoldás. Szerintem inkább próbáljatok minél több közös programot csinálni, minél többet eggyütt lenni, hátha ismét fellángolnak az érzelmek.

2014. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!