Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok pancser pasizásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok pancser pasizásban? 18/F (meleg k. )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem érzem magam valami határozottnak pasizás közben. Mivel meleg vagyok, szerintem félek az elutasítástól és az esetleges következményektől. Rengeteg ismerősöm szedd fel pikk-pakk egy srácot, de nekem nem nagyon megy. Szerintem nem vagyok csúnya, nem ezzel lehet a baj. Annyira jó lenne, ha ezt teljes szabadon, korlátok nélkül lehetne csinálni. Segítsetek nekem, hogy hogyan, mit tegyek. Köszönöm előre is. :)

2013. aug. 14. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon értek a melegekhez, de ha te passzív vagy akkor hagyd hogy téged szedjenek fel, mert tiéd a kapcsolatban a női szerep.
2013. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
te vagy a csajee érted?
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Miert lennel pancser? 15 eves vagyok, biszex (fiu) es en sosem pasiztam, csak vallaltam ami vagyok, es majdnem minden ujjamra akadna egy pasi.. Ez teljesen egyen fuggoo. Ja am en tudom, h nem vok helyes, valamit megis nagyon tudok, h egy csomoan tapadnak ram.
2013. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mesélj többet magadról úgy jobban tudok segíteni
2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szórakozóhelyekre nem járok. nem tipikus Éjjel- Nappal Bp. életet élek. Suli+ kolesz, tehát választék lenne. Félek attól, hogy kiröhögnek, megaláznak stb..
2013. aug. 14. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
figyelj vannak társkeresők vagy itt is lehet találni mert sok meleg/biszex fiú van itt is pl énis itt találtam magamnak srácot kb fél éve 15/f/bi
2013. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!