Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs igazam pénzügybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs igazam pénzügyben (diákhitel)?

Figyelt kérdés

Komolyabbra fordult a dolog barátnőmmel, összeköltöztünk, közös kasszán vagyunk.

De normálisan megmondtam neki, hogy a diákhitelébe nem fogok beszállni, az az ő múltjának a része, nem adok bele pénzt.

Barátnőm azzal jön, hogy el kéne fogadnom a múltjával együtt. Igen ám, de én tudom, hogy ahogy rengeteg diák, anno ő sem arra költötte azt a pénzt, amire kellett volna, hanem a volt barátjával elfesztiválozták, plussz az akkori barátja nagy füves volt. Én meg nem vagyok hajlandó ezt "finanszírozni", visszafizetni.


2013. aug. 7. 09:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ja, és bocs hogy ilyen vagyok, sajnos én nem csináltam semmi nagyobb hülyeséget az életben.
2013. aug. 7. 15:28
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Megint csak azt tudom mondani,hogy akkor minek tetted fel a kérdést? Semmire nem tudsz érdemben reagálni csak hajtogatod,hogy a drogos ex barátja miatt nem vagy hajlandó fizetni. Akkor ne fizesd. csak egy kapcsolatnak úgy kéne felépülni-e,hogy az ő gondja a te gondod a te gondod az ő gondja is. Tényleg nem tudod elfogadni a múltját "ha volt ennyire hülye". A hozzászólásaid alapján én is kezdem úgy érezni,hogy ez egymsá mellett élés lesz nem együtt élés
2013. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de havi 5-tel soha nem fogjátok visszafizetni! És csak a többszörösére duzzad majd a visszafizetendő összeg.
2013. aug. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor mihamarabb fizessétek vissza, így kerül majd nektek a legkevesebbe.
2013. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Aki szerint csak havi 5000 blabla az fizethetné az enyémet, én tanulásra fordítottam. Sőt, ha többen összedobjátok, hamarabb is megvan. Na?:) Aki szerint meg mindenki csinált hülyeségeket annak mondom, hogy lehet, de mindenki vállalja is érte a felelősséget, nem másra próbálja hárítani.
2013. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező..nagy troll vagy te :D
2013. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!