Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudom venni egyszerre...

Fel tudom venni egyszerre mindkét fajtájú diákhitelt?

Figyelt kérdés
költséges leszek az egyetemen szeptembertől és nem bánnám, ha a későbbiekben alacsonyabb kamattal kellene visszafizetnem a tandíjat..

2013. aug. 3. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Ne cseszd el az életedet diákhitellel.
2013. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nincs mas valasztasom, 150/felev nekunk sok. es szeretnek kicsit a sajat labamra allni. igyekeznek minel kevesebb penzt elvinni itthonrol. de visszafizetesnel segitenenek. :)
2013. aug. 3. 22:58
 3/19 anonim ***** válasza:

minek akarsz egyszerre kettőt felvenni? a diákhitel kettő sokkal barátságosabb, mint az egy

ennél ha tudod, egyszerre is visszafizetheted az összeget, és ha jól emlékszem 2%-os kamatot kell fizetned, míg az egyet életed végéig is fizetheted

2013. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hogy itthonról minél kevesebb pénzt kelljen elvinnem. :)

tandíjhoz pedig mindenképpen szükségem van diákhitelre.

2013. aug. 4. 21:26
 5/19 A kérdező kommentje:
az alacsonyabb kamatút csak tandíjhoz vehetem fel, amit én meg sem kapok. abból nem fogok tudni élni.
2013. aug. 4. 21:27
 6/19 anonim ***** válasza:
úgy gondolom az egyet, akkor is hülyeség felvenni, vedd fel a kettőt és menj el dolgozni, így kevesebb terhed lesz és csak egy hitelt kell majd törlesztened
2013. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de annyira nem értem az ilyen hülye embereket. Én is tovább szeretnék majd tanulni, de most érettségi után nem jelentkeztem, mert a gazdasági szakokon csak fizetősre jutottam volna be. Bár ez egy nagy vicc, mert a pontommal mérnökire sőt még az orvosira is felvettek volna államira. Inkább majd később jelentkezek egyetemre és addig is gyűjtöm a pénzt. Már rég óta gyűjtöm és már sok pénzem van. Lehet, hogy jobb lenne, ha egy évvel később mennél egyetemre és dolgoznál. Egyetem mellett meg lehet diákmunkát vállalni.
2013. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem akarok tovabb varni, mert a vegen meg jobban felemelik a ponthatarokat.

es nem azert lettem fizetos, mert olyan huuu, de rossz lett az erettsegim. sot.. :)

diakmunkat pedig szeretnek es fogok is vallalni, azzal nincsen baj.

2013. aug. 5. 14:50
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
de akkor felesleges az egy, ne tedd tönkre az életed és gondolkozz
2013. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem érdemes felvenni mind a kettőt. A diploma megszerzése után úgy akarsz kilépni a nagyvilágba, hogy több milliós hiteled lesz. Ki tudja, hogy egyátalán el tudsz-e majd helyezkedni. Hogyan fizeted vissza. Gondolkozz már el!
2013. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!