Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudom venni egyszerre...

Fel tudom venni egyszerre mindkét fajtájú diákhitelt?

Figyelt kérdés
költséges leszek az egyetemen szeptembertől és nem bánnám, ha a későbbiekben alacsonyabb kamattal kellene visszafizetnem a tandíjat..

2013. aug. 3. 21:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
mint már írtam, a visszafizetést szükség esetén átveszi a család.
2013. aug. 8. 00:19
 12/19 anonim ***** válasza:
Te komolyan kepes lennel a csaladoddal kifizettetni a sajat hiteledet? Milyen szanalmas hozzaallas ez? Komolyan kepes lennel elvarni a szuleidtol, hogy idos korukra meg mindig a te hulyesegedet fizessek?????
2013. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogy hogyan gondolod, hogy majd a szüleid visszafizetik a te hiteled. Én azért akarok dolgozni majd, hogy megkönnyítsem az életüket és gondoskodni tudjak majd róluk, te meg hitelt raksz a nyakukban. Milyen ember vagy?
2013. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

puszilok mindenkit, aki elitel anelkul, hogy ertene, amit mondok. :D


nem veluk akarom kifizettetni, egyszeruen tesom azt mondta, ha minden kotel szakad es en nem tudok fizetni, akkor azt a havi 6ot majd o. egyebkent meg 35 eves koromig az se baj, ha nem fizetem, tehat nem ertem, mit vagytok felhaborodva.


lemondtam arrol, hogy havi fix osszeget tegyenek a kartyamra, hogy azt hagyjak itthon, mert nem akarok itthonrol annyi penzt elvinni.

es biztosan azert szeretnek dolgozni is mellette, mert le akarom huzni oket.

pont en.. viccesek vagytok. nem ismertek, de eliteltek.

' ne a boritojuk alapjan iteld meg a konyveket. '

oooje. nem gyanus, hogy pont azert kellene mindegyik hitel, hogy ne huzzam le a szuleim?!

2013. aug. 8. 16:49
 15/19 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted, most kezdem szeptemberbe az egyetemet, és én is mind a két típusú diákhitel felvételét tervezem.

nekem egy félév 132ezer, plusz havonta koli, étel miegymás.

én se szeretném a szüleim

2013. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
et lehúzni, így is nyögik a lakáshitelt, nem akarom hogy engem is eltartsanak.
2013. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

legalább te megértesz. :)).

szerencsére nálunk más hitel nincs.. de attól egy félév még 150, albérlet, stb.. de gyakorlatilag nekem a szabad felhasználású arra kell, hogy eléldegéljek itt, egyek, megvegyem, ami kell, stb.. és itt egyáltalán nem nagyigényű dolgokra gondolok. abból szerettem volna az albérletet is, de azt elvileg nem én fogom. idővel kiderül. :)

2013. szept. 23. 23:49
 18/19 anonim válasza:
63%

Húzzatok a francba, csak egy kérdést tett fel, miért fáj nektek ha felveszi, nem nektek kell kifizetni. A tanulás egy befektetés, lehet ha elvégzi a sulit olyan jól fog keresni, hogy minden aggodalom nélkül vissza tudja majd fizetni. Ebbe a szaros társadalomban a csóró réteg már csak így tud érvényesülni. Nehogy már csak a gazdag ember hülye gyereke vigye valamire. És mi van akkor ha eleinte a szülei fizetik ki? Majd ha talpra tud állni úgy is visszatéríti nekik.


Ez a cikk válaszol a kérdésedre. [link]

2014. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én is a szegényebb rétegből származom, költség térítéses szakon tanulok, mert amikor még felvételiztem, nem volt állami hely, és mégis meg tudjuk oldani hitel nélkül

de ha hitelt kéne felvennem, akkor se várnám el édesanyámtól, hogy fizesse helyettem, hiszen mégis csak felnőtt ember vagyok, és felelősséggel tartozok a tetteimért

2014. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!