Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Adnátok tanácsokat? 20L

Figyelt kérdés

sziasztok :) na szóval megismerkedtem egy fiúval kb egy hónappal ezelőtt minden jól alakult erre 2héttel ezelőtt felhívták őt külföldről h mehet dolgozni (be volt neki adva munkára papír már vagy 3honapja) egyik napról a másikra el kellett utaznia 1300km-re tőlem megbeszéltük h nem csaljuk meg egymást kitartunk még ha nehéz is lesz. Eddig minden jól alakult naponta beszéltünk telefonon, sms stb. Tegnaptól meg olyan fura írtam neki nem írt vissza csak meg csörgetett és annyi este felhívtam és azt mondta ha azért nem írt h jobban hiányozzak neki.Megkérdeztem h miért nem írt vissza azt mondta h vissza írt(biztos valami idegenlény kapta meg az sms-t mert én nem) ma reggel írt amikor ment aludni mert éjszakára dolgozott egész nap meg semmi most is csak meg csörrent és annyi. Nem tudok rajta elmenni mert egyrészt szakíthatott volna mikor elment azért is gondolom h komolyan vesz de ezek a húzások meg irtóra nem jönnek be

szerintetek sem lesz hosszú életű a dolog?? vagy mit csináljak várjam meg még haza jön h mi lesz ?


2013. aug. 2. 21:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9-es ha a szerelmed csinálná akkor biztos nem idegesítene főleg ha ilyen messze lennétek egymástól
2013. aug. 3. 12:56
 12/12 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol mondom. gondolom nem ér rá mindig szóval ne vedd ezt sértésnek tőle. csak nem ér rá. meg lehet h már meegunta picit. egyideig énis bírtam de aztán meguntam...
2013. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!