Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodat választanád vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodat választanád vagy a legjobb barátodat? Tanácsokat kérnék!

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel régen úgy alakult egyszer h lefeküdtünk..de a barátság megmaradt ugyan úgy, nekem viszont lett párkapcsolatom ami már 3 éve tart de a párom azt kérte tőlem hogy többet ne találkozzak vele(megtudta h lefeküdtem vele), én viszont nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat és nem érti meg hogy csak simán barátok vagyunk, viszont a helyébe talán én se engedném..Szerintetek?
2013. aug. 1. 13:52
1 2 3
 1/21 ivilicious ***** válasza:
páromat választanám. leírtad a választ: a helyébe te sem engednéd. én sem.
2013. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha a barát komoly barát és semmi érzelem nem köt hozzá...akkor bemutatnám neki a pasimat és szerveznék akár társasági programmokat ahova mindketten (plusz másokat) hívnék. Ha megismerkednének és a barátod összetudna vele barátkozni lehet ól is elsülhet.

A cél hogy a párodat meggyőzzétek hogy a srác csak barát sosem volt több és az egy egyszeri alkalom volt.


Hogy tudta meg a barátod? mert ha nem is te mondtad el neki hanem visszahallotta az ronthatja a dolgot.

2013. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok... annyit még ha a párom hajthatatlan lenne akkor a barát menne a evesbe. Így hogy szexeltetek a haverral már érthető ha nem örül neki.

Majdnem olyan mintha az exeivel találkozgatna, te se dijaznád.

2013. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tőlem tudta mert gondoltam hogy egyből meg kell majd vele szakítanom a kapcsolatot,megismerni pedig nem szeretné. Csak ez a srác 5 éve a legjobb barátom..
2013. aug. 1. 13:59
 5/21 anonim ***** válasza:
Igazságtalan a párod, hogy választás elé állít.
2013. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nem igazságtalan, jól teszi..
2013. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha a párod képes téged ilyen választás elé állítani, akk nem bízik meg benned és ez egyre rosszabb lesz a jövőben...
2013. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ha 3 éve történt és azóta semmi, akkor azért nem kéne ennyire felfújni a dolgot

hiszen mégis csak a legjobb barátodról van szó

de teljesen érthető hogy zavarja a párodat

próbálj meg vele mégegyszer beszélni

a legjobb barátod nem érdemli meg, hogy emiatt ne találkozzatok

viszont érthető a helyzet, tényleg nagyon zavaró lehet számára, de akkor se kéne választás elé állítania

én biztos hogy megpróbálnék még egyszer beszélni vele, aztán a baráttal is és utána döntenék ha hajthatatlan lenne

2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát így hogy nem is a kérdező avatta be a fura barátságba a szerelmét nem csoda ha a párja választás elé állította... bármelyikötök gondoljon már bele hogy ha a párja (fiú vagy lány, mindegy) a legjobb barijával találkozik kettesben úgy hogy tudod hogy már lefeküdtek (ergo VAN KÖZTÜK TESTI VONZALOM) sőt lelki is hiszen barátok, kedvelik egymást jól érzik magukat együtt.... Ti MIT SZÓLNÁTOK? Azt hogy persze drágám menj, találkozz azzal kettesben akivel már lefeküdtél, semmi gond.
2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
...ahogy az ember az exétől "eltiltja" a párját, úgy az ilyen barátoktól is.
2013. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!