Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodat választanád vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodat választanád vagy a legjobb barátodat? Tanácsokat kérnék!

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel régen úgy alakult egyszer h lefeküdtünk..de a barátság megmaradt ugyan úgy, nekem viszont lett párkapcsolatom ami már 3 éve tart de a párom azt kérte tőlem hogy többet ne találkozzak vele(megtudta h lefeküdtem vele), én viszont nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat és nem érti meg hogy csak simán barátok vagyunk, viszont a helyébe talán én se engedném..Szerintetek?
2013. aug. 1. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

figyelj. fél, hogy újra megtörténik. ha bizik benned, ha nem, akkor is fél ettől. egyébként tökre megértem a srácot. Több megoldás is van erre.

1. Bemutatod neki a srácot, hogy összehaverkodjanak ( a fiúk hamarabb lesznek haverok, mint a nők)

2. Nem találkozol kettesben a fiúbaráttal (egyébként minek is kéne kettesben találkozni? felénk ezt pincsulásnak hívják a fiú részéről) és úgy találkozol vele hogy összefuttok néha több emberrel azt csá. fbookon meg beszélgettek

3. teljesen leszarod a fiúbarátot, így a párod megnyugszik teljes mértékben

4. csinálod azt amit eddig, a párod elhagy.

tehát sehogy se jössz ki jól belőle, egyébként ha akkora nagy barátod, megértené hogy a párodnak ez szr helyzet

2013. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha TÉNYLEG olyan jó barát, és nem a kósza numera reménye táplálja az irántad érzett "önzetlen" baráti szeretetet, akkor


EGYÉRTELMŰ, HOGY A BARÁTOMAT VÁLASZTANÁM! Pasid még lehet 100 meg 100. A biztosat a bizonytalanért nem érdemes feláldozni!

2013. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a különbség. Én nem tiltom el a barátomat az exeitől, ahogy ő sem engem. Jó barátaim maradtak és néha találkozok velük. A párom is beül néha kávézni az exeivel.

Ráadásul van egy lány, akivel mondhatni napi kapcsolatban van a munkájának köszönhetően.


Szóval igen, igazságtalan, hogy eltiltja bárkitől is.

2013. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ugy nem szeretem az ilyen helyzeteket...
2013. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azt, aki a fontosabb!

Attól is függ, milyen komoly a kapcsolat.

Én a páromat, mert ő a társam, elvileg vele fogom leélni az életem, vele hozok közös döntéseket, vele alapítok családot, vele osztom meg mindenem. A barátok is nagyon fontosak, de egyet nem árt tudni: bizonyos idő után a barátok is családot alapítanak, és akkor már a családjuk lesz az első.

2013. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hát, nekem is volt egy kisebb "kalandom" a legjobb barátommal egyszer (nem feküdtünk le, de majdnem), majd a későbbi komoly párkapcsolatomban a párom alig akarta elfogadni a legjobb barátomat, hiába magyaráztam neki, hogy ő csak barát...

a történet vége az lett, hogy végül én is rájöttem, hogy nem csak barát, szakítottam az akkori párommal, és két éve együtt vagyunk...

2013. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Pretty_Fighter ***** válasza:

Nem tudom,hogy milyen barátság az,ahol d*gtok..:D

Nekem is a legjobb barátom fiú,évek óta,és soha semmi sem történt,pedig párszor egy ágyban is aludtunk.:D

Szóval én a legjobb barátomat választanám.

2013. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2013. aug. 1. 16:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor feküdtél le a sráccal, amikor már együtt voltál a pároddal?
2013. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
figyelj. hiába mondja itt a sok ember hogy a barátod válaszd. mivel már lefeküdtetek, saját sarad. ráadásul nem mondtad el a párodnak. viseld következményét (egyébként szerintem az ilyen fiú nem barát, mert ki tudja leeht csak arra vár hogy megint megdugjon)
2013. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!