Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi lenne jó ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne jó ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal 3,5 éve vagyunk együtt. Miskolciak vagyunk és ö leszámolt a munkahelyéröl. Ha itt nem talál állást , akkor mondta hogy Budapestre fog menni dolgozni én meg 2 honap mulva mehetnék utána. A baj csak az ezzel, hogy nem szeretném itthagyni ezt a várost meg mindenkit. Nekem itt van az állásom meg a szeretteim. De ha a barátom után nem mennék nyilván elöbb-utóbb ugy is szakitás lenne a vége. Én nem szeretném a barátomat sem elvesziteni...De valahogy neki sem kéne elmennie innen hiszen neki is mindene itt van rádásul a kisfia is.( nem tölem van )Valahogy Bp ellen kéne hangolni vagy nem tudom hogy mit lehetne csinálni. Légyszives segitsetek. Köszi előre is.
2013. júl. 24. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs álláslehetőség, hiába hangolod!!! Szerintem inkább erősen állást kellene keresnie ott.
2013. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Végső megoldásként esetleg érdeklődj te is, hátha találsz neki valami munkát.

De ha nem sikerül, akkor úgyis az lesz a vége, hogy oda megy, ahol munkát kap. Valamiből meg kell élni.

Neked választanod kell, sajnos ebben az esetben. Fel kell készülnöd rá lelkileg előre. Döntsd el, ki(k) a fontosabb(ak).

2013. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zoliba' ***** válasza:
utsónak igaza van. Manapság nagy kincs ha valakinek normális állása van. Ha nincs munka ott,mert tom,h nincs,akkor bizony el kell dönteni,h pesten letelepedtek. Lehet csak ideiglenesen lesz ez. Mindenesetre egy család fontosabb mint a szüleid,haverjaid,akiket amúgy minden 7végén láthasz egy 2 órás autóút után.
2013. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!