Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta megcsaltam, nem élvezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megcsaltam, nem élvezem vele a szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve voltunk együtt akkor, amikor nagy hullámvölgybe kerültünk. Fél évnyi folyamatos veszekedés, majd olyat tett, ami miatt mások simán szakítottak volna, de én 2x (!!) is adtam neki "utolsó" esélyt.

Mondtam neki, hogy csak akkor lesznek együtt, ha bebizonyítja, hogy van értelme, ha látom, hogy tesz a kapcsolatunkért. Megígérte, majd még azon a héten valamivel nagyon megbántott.

Én akkor chateltem egy pasival, akivel találkoztam. Lefeküdtem vele.. Szörnyű volt különben...


A páromnak nem mondtam el, valamilyen szinten úgy érzem, hogy megérdemelte... Csúnya ezt mondani, de ő is hátba szúrt engem, ráadásul nem mondta a szemembe, hanem lebukott...

Nekem az égvilágon semmit sem jelentett az a szex, hánynom kell ha rá gondolok...


Ne ítéljetek el, tényleg nem tudom, miért tettem.. Végső elkeseredés volt szerintem, és annyiszor megalázott, az a pasi meg éreztette, hogy kellek neki... Különben hűséges típus vagyok, tipikus jókislány..


A párommal azóta tökéletes a kapcsolatunk, de részemről a szex nem megy. Szexelünk, de nem tudom kikapcsolni az agyam, nem élvezem annyira, nem tudok elélvezni sem.. Mit tegyek?


2013. júl. 30. 21:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"Akik bámulják a melleimet, miközben fogják a barátnőjük kezét!! Utánam fordulnak, utána meg megcsókolják a "szeretett" lányt!"


Ez még nem megcsalás, te riherongy! Nézni hadd legyen már szabad.


"Ti milliszor undorítóbbak vagytok, mert a farkatok irányít mindent! Ha nem így lenne, akkor az én párom sem tette volna azokat, amiket!!"


Nekünk irányít mindent a farkunk, amikor széttetted a lábad egy vadidegennek első szóra. Jól van kislányom, leülhetsz. Hülye RIB4NC!

2013. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
na elég már a nyavalygásodból! te bas.ztad el... de szó szerint.
2013. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Ha tudnád, miket tett.. Ahhoz képest 1 megcsalás SEMMI."


Akkor mi a faxnak maradtál vele? Ostoba-e vagy?

2013. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Pendulum92 ***** válasza:

Nehéz helyzet, mert nem lehet észérvekkel lecsendesíteni a lelkiismeretet. Így te szenvedsz, ha pedig elmondod neki, és megbocsájt, akkor jobb lesz, de így ő is szenvedni fog.



Volt, hogy megcsaltam(csókkal) egy korábbi barátnőmet(kb 1 hetes kapcsolat volt), akkor elfojtottam, és most jött föl több, mint másfél év után a lelkiismeretfurdalás, mikor már majdnem másfél éve van párom.


Úgy jött föl, hogy már akkor is lelkiismeret furdalásom volt, ha véletlen ránéztem egy lányra, és az kinézett valahogy. Gondolom tudatalattból felhozta a korábbi érzést. Ez mondjuk megoldódott, hogy direkt nem nézek rá egy nőre sem egy pillanatnál tovább. Meg amúgy is olyan érzésem volt, mint ha direkt(tudatalatt) rá KELL néznem, hogy rosszul érezhessem magam.

Ha nem érzem rosszul magam, nincs ingerenciám se ilyesmire, szóval tudom, hogy nem érdekel más a barátnőmön kívül.


Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy jó szex nélkül szét fog esni a kapcsolat. Ez egy fontos összetartó erő, ami ha nincs, elég nagy probléma.

Önzőség egy kicsit, de el kéne mondanod a pasidnak őszintén, hogy mit tettél. Szenvedni fog, de ha nem mondod el, az az egész kapcsolatra rá fogja nyomni a bélyegét.

2013. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

"Különben hűséges típus vagyok, tipikus jókislány.. "


Csak annyit tennék hozzá, hogy aki egyetlen egyszer is megcsalja a másikat az már nem sorolható be ebbe a kategóriába. ;)

A másik meg, hogy megnéznek a pasik, hát igen aki kiteszi azt megnézzük, ha egy férfi menne félmeztelenül vagy trikó ba és szépen kidolgozott teste van biztos te is megnézed őket.Az más, hogy nekünk tenni is kell érte nektek pedig nem igazán.

2013. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Persze... Maximum a nyakam meg a karom látszik ki egy pólóból, mert közönségesnek tartom, ha valakinek kilátszik a melle!
2013. aug. 2. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!