Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta megcsaltam, nem élvezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megcsaltam, nem élvezem vele a szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve voltunk együtt akkor, amikor nagy hullámvölgybe kerültünk. Fél évnyi folyamatos veszekedés, majd olyat tett, ami miatt mások simán szakítottak volna, de én 2x (!!) is adtam neki "utolsó" esélyt.

Mondtam neki, hogy csak akkor lesznek együtt, ha bebizonyítja, hogy van értelme, ha látom, hogy tesz a kapcsolatunkért. Megígérte, majd még azon a héten valamivel nagyon megbántott.

Én akkor chateltem egy pasival, akivel találkoztam. Lefeküdtem vele.. Szörnyű volt különben...


A páromnak nem mondtam el, valamilyen szinten úgy érzem, hogy megérdemelte... Csúnya ezt mondani, de ő is hátba szúrt engem, ráadásul nem mondta a szemembe, hanem lebukott...

Nekem az égvilágon semmit sem jelentett az a szex, hánynom kell ha rá gondolok...


Ne ítéljetek el, tényleg nem tudom, miért tettem.. Végső elkeseredés volt szerintem, és annyiszor megalázott, az a pasi meg éreztette, hogy kellek neki... Különben hűséges típus vagyok, tipikus jókislány..


A párommal azóta tökéletes a kapcsolatunk, de részemről a szex nem megy. Szexelünk, de nem tudom kikapcsolni az agyam, nem élvezem annyira, nem tudok elélvezni sem.. Mit tegyek?


2013. júl. 30. 21:56
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Csak szex közben gondolok erre, máskor eszembe sem jut.

Undorító volt, de tényleg...

Lehet, hogy pszichológus kéne?

2013. júl. 30. 22:04
 12/36 anonim ***** válasza:
bocs eléggé hülye választ adtam szerintem beszéljél vele ha öt nem zavarja ak no problem
2013. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
igen, lehet give me five-ozni mivel te vagy az aki megcsalta a másikat. (látom h 2x adtál neki utolsó esélyt, de minek ha megcsaltad?) jusson is eszedbe mindig amit tettél te féreg.
2013. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
55%

Egyikőtők kutya, a másik pedig eb. Keress egy új párt és legközelebb ne legyél egy ipari QVA!!


....jókislány..... voltál.... egyszer.... régen.... képzeletben....

2013. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Ja értem, mert szerinted terveztem, hogy majd megcsalom.. Gratulálok, te észlény.


A pofádból meg vegyél vissza, nekem egy senkiházi nyáriszünetes csicska ne féregezzen!

2013. júl. 30. 22:10
 16/36 anonim ***** válasza:
Hülye qrva, megmagyarázza a megcsalást, és még ő a hűséges jó kislány. Így aztán sok értelme volt lenyelni azt a sok szart, ami még így is sokkal kevesebb, mint amit te tettél.
2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Nem lehet titkolózni egy kapcsolatban,főleg nem egy megcsalásról. Nem pszichológus kell ide. Vele kell megbeszélned. Ha pedig szakít, akkor így kellett történnie.
2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Most is "jókislány" vagyok, képzeld.

Még csak rá sem nézek más pasikra, mint ahogy régen sem tettem.


Ti pasik mit hisztek? Bármit megtehettek, bezzeg ha a nő tesz valamit, egyből világi nagy kur*a??


Látszik, hogy melyik választ írja tizenéves h*lyegyerek!

2013. júl. 30. 22:12
 19/36 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, miket tett.. Ahhoz képest 1 megcsalás SEMMI.
2013. júl. 30. 22:12
 20/36 anonim ***** válasza:

Huszonéves hülyegyerek vagyok, de mégis mi az a görénység amire megcsalással kellett válaszolnod?

Ráadásul egy vadidegennel, akit chaten szedtél össze. Egy jókislány nem csinál ilyet, drágám. :)

2013. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!