Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Voltam nyaralni külföldön és találkoztam szintén magyarokkal. Megismerkedtem egy sráccal, nem feküdtünk le, de két napot is együtt voltunk. Buliztunk, csókolóztunk, jól éreztük magunkat. Barátommal minden jó volt előtte, de most még is kétségek között vagyok. Másik srác nem állított döntés elé, de ő szeretné folytatni köztünk a dolgokat. Nem tudom, hogy kit válasszak. Szeretnék találkozni a sráccal, de a barátomat se akarom elveszíteni.
2013. júl. 16. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azt szokták mondani, hogyha két ember közül kell választanod ilyen téren, akkor válaszd a másodikat, mert ha az elsőt eléggé szeretted volna, akkor nem történt volna ez meg.

lehet hogy van ebben valami, de azért ne menj ész nélkül a falnak.

2013. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hoppá-hoppá valaki kezd elkurvulni.
2013. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Öh, szajha. Ha van barátod és szereted, nem kell mást csókolgatni. Válaszd a másodikat, ahogy az első is írta.
2013. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal, ha megcsaltad, nem szereted igazán. A másik sráccal meg majd meglátod.
2013. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Ha igazán szeretnéd a barátod, nem kacsingatnál máshová.
2013. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakits a baratoddal, mert ha megtudna, szerintem o is szakitana veled. meg amugyis, ha mar massal ennyire elvagy semmi ertelme...
2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha pl alkohol miatt történ volna a dolog, akkor még lenne min gondolkodni, de így már nem nagyon. 2 napig amúgy sem lehettél a hatása alatt. De én ha szeretem a barátomat, akkor részegen se csalom meg.
2013. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!