Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Ezt a nyarat családi okok miatt külön töltjük a barátommal, mert 300 km-re lakunk egymástól. Eléggé sokat veszekedtünk mostanában, és eléggé rideg és szemét volt velem. Megkértem, hogy 2 napig ne beszéljünk egyáltalán(se net, se sms, se hívás). Arra gondoltam, hátha rájön, hogy mit jelentek neki és hátha "megkedvesedik"...hülyeséget csináltam vagy nem... Csak komoly emberek válaszára vagyok kíváncsi...

2013. júl. 24. 15:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Évtizedeket nem.....max. amíg tart az egyetem...
2013. júl. 24. 15:55
 12/19 anonim ***** válasza:
a viselkedésre gondoltam.
2013. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nincs ötletem...nem tudom mit tehetnék, hogy már egyszer normálisan menjen minden...
2013. júl. 24. 16:15
 14/19 anonim ***** válasza:
mondtam,hagyd ott. Ha benne nincs meg a változni akarás akkor mind1. Soha nem értettem h működhet olyan kapcsolat ahol a felek nem fektetnek egyformán energiát a dologba.
2013. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ugyan ez a sztori :/

Ha van kedved beszélni róla, írj privit...

2013. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez alatt a két nap alatt gondold végig, mi az ami történt, és miért lett veled rideg. Hívd fel, és beszéljetek, ha továbbra sem változik, akkor ez a viszony halott, és keress mást.
2013. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Remélem jóra fordul a dolog...de ha nem...hát senki nem halt bele egy szakításba...
2013. júl. 24. 22:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy mindent megkap tőled, amit kér. Itt a hiba. Ha te nem tisztelet magad, akkor ő miért tiszteljen?? Tapasztalatból mondom, légy egy kicsit határozottabb, nem kell mindent megkapnia.
2013. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...azért adtam meg mindent, mert úgy gondoltam, hogy egy párkapcsolatban mindent meg kell tenni, hogy működjön a dolog...
2013. júl. 25. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!