Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Ezt a nyarat családi okok miatt külön töltjük a barátommal, mert 300 km-re lakunk egymástól. Eléggé sokat veszekedtünk mostanában, és eléggé rideg és szemét volt velem. Megkértem, hogy 2 napig ne beszéljünk egyáltalán(se net, se sms, se hívás). Arra gondoltam, hátha rájön, hogy mit jelentek neki és hátha "megkedvesedik"...hülyeséget csináltam vagy nem... Csak komoly emberek válaszára vagyok kíváncsi...

2013. júl. 24. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nemfog megváltozni
2013. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2 nap múlva is minden marad a régiben, ő ilyen.
2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha érdekled akkor már keresett volna és nem fogadná bírná el a szünetet...nagy a távolság, ugy néz ki neki ez nem működik.
2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
az ember nehezen változik meg, de talán tényleg rájön mit vesztett ezzel
2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

a szünet, nem tudom miért ilyen nagy divat, de aki már eddig jut, abba bele lehet szarni, komolyan mondom, ez csak időhúzás

két lehetőség van:

1, 2 nap múlva lehet keres v. nem

2, ha keres nem változott v. éppen lehet kicsit képes lesz mémi változásra, de idővel vissza fog állni, mert alapjában véve az ember természete nem fog változni soha, csak formálódik, csiszolódik valamelyik irányba N

2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ez nem így működik h ennyitől megkedvesedik. Ha ahogy te mondod szemét és rideg volt veled,akkor egyáltalán miért vagy még vele
2013. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azért vagyok vele, mert szeretem...és tulajdonképpen nem szünet van, mert nem áll szándékomban szakítani..csak gondoltam, hátha picit hiányoznék neki, s csillapítaná picit a hisztijeit...
2013. júl. 24. 15:22
 8/19 anonim ***** válasza:
tudtam h ez lesz a válasz,meg is értem,de gondolom nem vagy teljesen boldog,ahelyet h azt mondtad neki h ne hívjon inkább meg kellett vna beszélni,nem gondolod? Ha meg képtelenek vagytok erre akkor minek erőltetni.
2013. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nem igazán lehet vele ezt megbeszélni...próbáltam. Ha előjön ez a parasztság téma, elmegy a kedve, leszomorodik.

Szeretem, de már nem bírom....mindent megkap tőlem, amit csak kér...én cserébe parasztságot kapok, a szavát sem tartja be...Nem akarom ilyen könnyen feladni, azért álltam elő azzal az ötlettel, hogy ne beszéljünk 2 napig...

2013. júl. 24. 15:46
 10/19 anonim ***** válasza:

hallottam már hasonló sztorit. Érem h szereted de lássuk be ami nem megy,nem kell erőltetni.

Csak gondolj bele,évtizedeket lennél képes vele így élni?

2013. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!