Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, érthető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, érthető, ha exemet kb.2-3 évente megkeresem (kizárólag mail), érdeklődöm hogyléte felől?

Figyelt kérdés

még annyit hozzáfűznék, hogy nekem kéne a sértett félnek lennem (és nem vagyok, mert megbocsájtottam), de úgy érzem, hogy zaklatásnak veszi ezeket a megkereséseket. Vagy annyira el van szállva magától, hogy azt hiszi, több év óta érte epekedem... még erre is gondoltam, pedig nem így van


ezek után jogos, ha megsértősöm és ezeket az apró érdeklődéseket is megszakítom irányába és soha többé nem keresem?


2009. okt. 21. 13:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kérdésedre válaszolva, szerintem "nem normális". Semmi értelme a hogyléte felől érdeklődnöd, ha ő leszar téged. Hagyd a francba. Legyen benned tartás! Sok sikert:)
2009. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is rendszeresen beszélek az exeimmel. Van aki másik városban él, de néhány havonta felhívom. Van aki másik országban, de ha ahzajön találkozunk, és van aki a szomszédban lakik, és hetente többször összefutunk.


Rám is szoktak furcsán nézni emiatt, de ha valakit évekig szeretem, akkor nem fogom elfelejteni. Persze ha nem békében váltunk el, akkor kerülöm, de ha barátok maradtunk, akkor normális valamilyen színtű kapcsolattartás.

2009. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

és ti mire vélnétek a fent említett telefont?



lehet, hogy akkor nem volt barátnője és ezért "eszébe jutottam", ha nincs ló...alapon?

2009. okt. 22. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!