Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, érthető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, érthető, ha exemet kb.2-3 évente megkeresem (kizárólag mail), érdeklődöm hogyléte felől?

Figyelt kérdés

még annyit hozzáfűznék, hogy nekem kéne a sértett félnek lennem (és nem vagyok, mert megbocsájtottam), de úgy érzem, hogy zaklatásnak veszi ezeket a megkereséseket. Vagy annyira el van szállva magától, hogy azt hiszi, több év óta érte epekedem... még erre is gondoltam, pedig nem így van


ezek után jogos, ha megsértősöm és ezeket az apró érdeklődéseket is megszakítom irányába és soha többé nem keresem?


2009. okt. 21. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen jogosan hiszi azt, hogy epekedsz utána (mégha nincs is így) mivel te vagy a megbántott fél, mégis keresed, ráadásul úgy érzed még zaklatod is ezzel. Akkor meg minek keresed? Akkor még megérteném, ha ő is érdeklődne felőled. De írásodból az tűnik ki, hogy nagy ívben tojik arra, hogy mi van veled.

Hagyd a fenébe...

2009. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

megsértődni semmi jogod.

mivel tevagy a sértett fél, valszeg te szakítottál, te nem akartál róla többet hallani akkor, mostmeg irogatsz neki, sztem érthető h ő nemkér belőled.

inkább hagyd őt békén élni a saját életét.

2009. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy keresed, ha van kapcsolatod főleg nem az. Mit akarsz? Hogy vagy?!?
2009. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

OK. meglesz.


de közben, amikor már évek óta nem kerestem, volt, hogy felhívott telefonon. ezt nem igazán értettem. gyakorlatilag ezen felbuzdulva keresem meg néha én is.


lehet, hogy úgy van, ha nem keresem, az bántja a hiúságát és azért volt az a telefon

2009. okt. 21. 13:39
 5/13 A kérdező kommentje:
nem én szakítottam, hanem ő. ezért írtam, hogy sértett fél vagyok
2009. okt. 21. 13:41
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Minden kapcsolatom barátsággal ért véget, és én erre büszke vagyok. Nagyon rossz lenne úgy találkoznom bármelyikkel is, hogy elforditsa a fejét, köszönünk, beszélünk pár szót, és mindenki megy tovább. Tehát megmaradtunk a felületes ismeretség határán.

Úgy gondolom, hogy zaklatásnak veszi az érdeklődésedet, mert valójában miről is beszélgessen veled?

Mindegy, hogy ki a sértett fél, ennek az egésznek vége, ha ő nem veszi jó néven az érdeklődésedet, hagyd a fenébe.

Értelme úgy sincs.

2009. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen, nekem is van példa a barátságra is. :)


talán túl optimista vagyok és próbálok valami ilyesmire törekedni itt is, de lehet, hogy hiába.

2009. okt. 21. 13:45
 8/13 anonim ***** válasza:
sztem ez hülyeség h nem beszélhetsz vele. én mai napig tartom a kapcsolatot exemmel. igaz volt hogy 1,5 évig nem beszéltünk, de aztán azóta együtt járunk bulizni, és jó barátok vagyunk + mostani páromnak is nagyon jó barátja. viszont ezzel vigyázni kell mert hamar át lehet esni a ló túloldalára. :)
2009. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem, nem hinném, hogy valaha együtt buliznánk,de erre nem is vágyom. Egyszerűen csak mint régi ismerősök, tudjunk egymásnak megörülni.

Vagy ha neki ilyen a hozzáállása, akkor már az utcán se menjünk oda egymáshoz?

2009. okt. 21. 13:55
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!


várok még véleményeket, esetleg saját tapasztalatokat

2009. okt. 21. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!