Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki annyira megbízik a párjában, hogy egyáltalán nem féltékeny? 26/L

Figyelt kérdés

A párommal szerelmesek vagyunk, jó a kapcsolatunk, én alapjában véve féltékeny vagyok. És én úgy gondolom, ez egy bizonyos fokig, ha nem lépi át a határt kell, és egészséges. A párommal mindíg őszintén meg szoktuk beszélni a dolgokat. Ha viszont a féltékenység a téma, mindíg azt molndja, ő meg bízik bennem, és nem féltékeny rám...

Talán csak nem vallja be, vagy lehet, hogy tényleg nem az???



2013. júl. 19. 03:28
1 2 3 4
 21/31 Cyklon ***** válasza:
Ez azért volt,mert ma dolgoztam és volt időm itt fent lenni :D Fellendítettem a dolgokat :D
2013. júl. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
34%

Van olyan szerencsére.

Nálam az ok nélküli féltékenykedés válóok. A nyomozás, telefon, e-mail, hasonló kutakodás úgyszintén.

2013. júl. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok féltékeny, talán azért, mert nem is vagyok hűséges...
2013. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Az én párom biztos, hogy hűséges, kizártnak tartom, hogy megcsal, se ideje hozzá, akarata, ereje végképp...
2013. júl. 19. 07:09
 25/31 anonim ***** válasza:
Miért öreg már a barátod? Vagy valami csúnya, aki nem népszerű a nők körében?
2013. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
ajjj, se nem öreg, se nem csúnya, csak dolgozik szinte egész nap utána jön ide, koszosan ér haza, mert építöiparban dolizik, sokszor hulla fáradt. Jah és ismerem, tudom, milyen ha zavarban van. Nem egy ilyen vagánykodó hülyegyerek, hogy csak úgy meghúzzon mást.
2013. júl. 19. 08:12
 27/31 A kérdező kommentje:
És tudom hogy mindennél jobban szeret engem, ahogy én őt:)
2013. júl. 19. 08:14
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem kell egy bizonyos anyagi szint, hogy tényleg ne legyek féltékeny. Ha nem keresek jól, akkor nem tudok minden megadni a barátnőmnek és úgy gondolom, hogy bőven akad aki megtenné helyettem. Tényleg gyakran próbálják felszedni, de eddig eredménytelenül. Ha rendesen keresek, akkor tudom, hogy nincs olyan, amiben mástól többet kaphatna.
2013. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Engem hidegen hagyott minden, míg össze nem jöttem a mostani barátnőmmel. Na ő megtanított a féltékenységre. Nekem nem volt szabad egy lánnyal sem sms-eznem főleg nem azokkal, akikkel történt is valami és véletlenül neki meg szabad a exeivel flörtölgetnie meg amugy is csak fiúk veszik körül... Ez csak egy példa, de nagyon sok ilyen apró idegesítő fintája volt és már nem is szeretem, de még várok picit :-(
2013. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: igazi ratyi vagy.
2013. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!