Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha egy nő egyáltalán nem féltékeny a párjára?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk egy pár, sokat távol egymástól. 22 vagyok. Soha nem voltam féltékeny, előző kapcsolatokban sem. A pszichológusok azt mondják, hogy ez nem normális. Engem egyáltalán nem zavar, ha a barátom elmegy a haverokkal sörözni, hokimeccsre, vagy tudom is én hova. Én is ugyanúgy eljárok bulizni a barátnőimmel. Ugyanúgy nem zavar, hogy vannak lány barátai (évek óta barátok), akikkel találkozik kettesben is akár egy kávéra. Szóval egyáltalán semmi féltékenység nincs bennem, mondhatni, hogy már átcsap érdektelenségbe. Ti hogy álltok ezzel a féltékenység dologgal?

2013. jan. 27. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én sem vagyok az,talán mert felfogásra "pasisabb" csaj vagyok.felőlem aztán az exeivel is megtölheti a hálószobát,tudom,hogy semmit sem tenne velük.egyszerűen maximálisan megbízom benne.és mivel mindenhová mehet,semmi és senki nincs tiltva,ezért folyton velem lenne :)

szóval nincs ezzel baj,a pszichológusok meg a brit tudósok amúgy is sok baromságot dumálnak.

2013. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Melyik pszichológusok mondják ezt? Szerintem cseréld le őket :)

Egy egészséges önbizalommal rendelkező embernek nem hiszem, hogy féltékenykednie kellene.


Egyébként én is olyan vagyok, mint te. A barátom informatikus, gyakran segít régi nő barátainak helyrerakni a gépüket, persze náluk, a lakásukban.

De én úgy vagyok vele, ha akartak volna tőle valamit, akkor azt eddig is megtették volna.

2013. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy ez nem is normális kapcsolat, ha nincs egyáltalán féltékenység jelen. Szerintem ez hülyeség. Nekem van önbizalmam és bizalmam is...
2013. jan. 27. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak jó, persze csk abban az esetben ha egyébként szerelmes vagy:)


De gondolom még nem nagyon csalódtál, akkor nem tudnál ennyire "érdektelen" maradni

2013. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi különös. Te még a szerencsésebb fajtából való vagy. :)

Az egymás iránti féltékenykedés nagyon tönkre tud tenni egy kapcsolatot. :/

2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ketlem, hogy barmelyik pszichomokus ezt allitana.

Ez az egeszseges, ha nem vagy feltekeny.

En kifejezetten boldog vagyok tole ha a parom jol erzi magat ha nem eppen velem akkor is.

28N

2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem ad rá okot, nem kell féltékenykedni. ha meg okot ad rá, nem kell vele lenni. ez ilyen egyszerû!
2013. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó mert egy kapcsolatban kell mind2 félnek egy egészséges féltékenység nem is érdekel kivel mit csinál ? egyszer sem gondoltad ,hogy valaki elcsábítja a pasidat? nekem is van önbizalmam és tudom,hogy szeret a pasim és nem csalna meg soha de azért féltékeny vagyok ez alapból van.
2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A féltékenység két fő motivációja a birtoklási vágy és a bizalomhiány.

Örülj neki, hogy a barátnőd bízik benned!

2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki :)

Vagy ennyire unatkozol, hogy kreálj egy nem létező problémát?

A pszichológusok szeretnek mindenből problémát csinálni, hisz aki normálisnak hiszi magát, és minden jól megy az életében, abból nem fognak megélni...

2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!