Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom féltékeny a macskámra?

Figyelt kérdés
nagyon ritkán tudunk találkozni nagyon régóta vagyunk együtt és az idő folyamán (suli miatt) ő esztergomba került én meg tiszaföldvárra így ritkán tudunk találkozni de nagyon szeretjük egymást és mindig tudunk egy nap átlagba 2-3 órát beszélni skypen vagy telón és a macskám csak 4 hónapja került hozzám nagyon betegen és azóta szinte a gyerekemként bánok vele és ez a barátom zavarja ez normális ezen kívül egyátalán nem féltékeny
2012. nov. 29. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna,ha egy ki**szott macska fontosabb lenne a csajomnak,mint én :D !!!!!!!!!!
2012. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az addig oké, hogy féltékeny, de konkrétan mit csináltál a macskával amire féltékeny a barátod? mit takar az, hogy gyerekedként bánsz a macskával? mert ebből nem derül ki sok minden...
2012. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasik idegeit nagyon tudja borzolni a macskás nők állatimádata. (kutyával hasonló a helyzet...)Ha azt látja, hogy a cica van mindig az öledben, őt babusgatod, őt imádod, hogy a fenébe ne szeretne a helyében lenni! Foglalkozz többet a pasiddal, a cicát pedig kezeld annak, ami: házikedvenc, és nem gyerekpótlék.
2012. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én exem is az volt a macskámra. :D Azt mondta, "mert engem nem simogatsz"! Folyton bántotta a macskám én ezért azt mondtam neki: majd ha ilyen szép puha finom szőröd lesz, akkor téged is simogatlak így és ennyit.

Na jó, igaz egyszer olyat szóltam be apró nyelvbotlás volt, de pont úgy jött ki számára, hogy na tessék jogosan. Hát lehet, a macskát akkor már tényleg jobban szerettem meg alapból a macskát nagyon szeretem, ő a kisfiam... :)


Tesóm barátja is az volt a macskára. Én nem értem ezeket a férfiakat.

2012. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit a helyükbe képzelnéd magad, megértenéd :)
2012. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!