Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy férfi egyáltalán nem féltékeny, vagy csak nem mutatja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha valaki nem féltékeny,akkor az nem szereti a másikat,olyan van,hogy nem nagyon féltékeny,mert megbízik a másikban.De teljesen nem lehet ezt kirakni magunkból,amíg szeretjük a másikat.
2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maximum nem mutatja ki. Egy iciripicirit mindenki féltékeny aki szerelmes...

De meg ne próbáld féltékennyé tenni!! Abból csak baj lesz.

2012. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem fogom féltékennyé tenni, bár érdekelne egy adott esetben hogy reagálna, mert eddig sosem volt jele hogy féltékeny lenne..
2012. aug. 1. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok féltékeny típus, de zavar néhány dolog. A barátnőm is ilyen. Ha valamit túlzásba visz, akkor én is hasonlóan viselkedek. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de ha találkozik pl. egy exével, akkor azzal nincs semmi gond, de utána én is találkozok lányokkal. Olyannal, akire féltékeny lehetne, mert pl. fiatal, csinos és tudja, hogy ha nem bízhatna meg bennem, akkor...

Tehát nem jelenetet rendezek, csak azzal a természetességgel, ahogy ő, én is szervezek programot ellentétes neműekkel.

De ha valami komoly dolog lenne, akkor csendben megmutatnám az ajtót.

2012. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pl én. soha senkire nem voltam féltékeny. legfeljebb szakmában :-)
2012. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pl. egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de viszont minden ilyesmire okot adó dolgot észreveszek, és felfigyelek rá. Vagy legalábbis azt hiszem... :-)

F36

2012. aug. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom sem féltékeny típus. Én sajnos nagyon. Persze okkal. Nem csalt meg soha, viszont másban már hazudott, így nem igazán hiszek a szavában, mindig ellenőrzöm. Remélem ez idővel elhagyható dolog, mert engem is zavar, de sajnos nagyon nehéz leküzdeni. Én azt mondom, ha soha nem adtatok rá okot és mindent elmeséltek egymásnak, akkor felesleges féltékenynek lenni.
2012. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom sem féltékeny. Szerintem nem is szeret igazán :(
2013. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!