Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagy a párodra? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagy a párodra? Mit takar az, ha valaki féltékeny? Miért tagadja le sok férfi, hogy az?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny nem csak a párodra lehetsz. hanem a párod körül keringő konkurenciára is.

ha féltékeny vagy a párodra, az azt jelenti, h tőle irigyelsz vmit. ha pedig más vkire vagy féltékeny, akkor tőle félted a párod.

ezt takarja: félted a párod. Izgulsz azon, h megcsal, h elhagy téged egy jobbért...

a harmadik kérdésre nem tudok érdemleges választ adni.

amúgy nem szoktam féltékenykedni, megbízom a páromban, mert nem adott okot arra, h ne bízzak. (23/L)

2009. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon csúnyán átbäsztak egy szép(?) kapcsolatban, azóta nem bírok megbízni senkiben kellőképpen. Nagyon nehezen tudom felépíteni a dolgok bizalmi oldalát, és ha egy icipici rossz dolog történik, azonnal összeomlik minden. Nem feltétlenül egy harmadik személy által kell, hogy történjenek dolgok, akármi, ami nekem nagyon rosszul esik :(
2009. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én így utólag mindenkinek azt tudom tanácsolni, hogy ne legyen egészségtelenül féltékeny, én ebbe a hibába estem, és hát megsínyli a kapcsolatunk, most meg kapkodok a fejemhez hogy ezt miért csináltam, próbálom helyrehozni a dolgokat..

szóval minden apróságért rögtön berágtam, ha már ránézett valakire, ha beszélt mással, még a volt barátnőre is pedig már 3 éve nincs :S :'(

2009. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért tagadjuk le, mert nem tudom, de én is mindig letagadom:D

Amúgy nem, nem vagyok féltékeny, pont tegnap szakítottam barátnőmmel... Ez van, ilyen az élet:)

Amúgy a nevében van, hogy mit takar... Féltékenységet, a konkurenciával, etc-vel szemben, hogy megcsal, ehagy, egy szebbért, jobbért

2009. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ez lemaradt... 23/F :D
2009. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
huh, én rettenetesen. Mikor összejöttünk, 4éve én 22voltam, ő 38. Nekem ő volt a második, neki meg én kb a századik. Tudom, hogy megcsalta az összes nőjét, és hogy nagy szoknyapecér volt, és igazán egy nőt szeretett az életében. Mindig kételkedtem benne, hogy ki vagyok én, 22éves csitri létemre, hogy miattam megváltozzon? Mondtam is neki, hogy nem 12éves naív p.csa vagyok, aki azt is elhiszi, ha azt mondják neki, hogy az ég piros. De már együtt vagyunk 4éve. Elvett feleségül, mindig mondja, hogy soha nem szeretett még senkit sem ennyire. Hogy olyan dolgokat hozok ki belőle, amit eddig még senki sem. Hogy meg van lepődve saját magán, hogy 4év után elég csak megcsókolnom, hogy felálljon neki. Tudom, hogy nem csal meg, hiszen nem "túlórázik", nem jár el sehova. Dolgozni jár, néha edzeni, és otthon van. Inkább nekem segít, hogy mire hazaérek már főzzön illetve kimosson. Ennek ellenére a zöld szemű szörny néha nem hagy nyugodni és féltékenykedek, de már nem annyira, mint régen.
2009. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én nagyon szerencsés vagyok, mert abszolút nem vagyok féltékeny. És nem azért mert nem szeretem a férjem. Kezdetektől fogva megbízok benne, szerintem jobban ismerem mint ő saját magát. Igyekeztem mindig tudatosan kezelni mindent és nem hagytam, hogy csak az érzelmek vezéreljenek. Mivel nekem jópár féltékeny férfi volt az életemben megtanultam, hogy ezzel csak elüldözöm azt akit szeretek, és tényleg nincs annál rosszabb mikor valakit ok nélkül gyanusítgatnak.
2009. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én sajna féltékeny tipus vagyok, néha összekeverem a féltékenységet a büszkeséggel sajna. Még ok nélkül is, félreértek dolgokat, vagy belelovallom magam, mi lenne ha....

Félek elveszíteni ami jó...

Meg félek kígyót melengetni a keblemen. Az elhagyástól mégjobban félek, mint a megcsalástól, vagy h velem van de mást szeret. Pedig engem nem nagyon csaltak meg, csak kakor nem ovltam éfltékeny, mikor nem voltam szerelmes- Akár magamból is indulhatnék ki. Csak magunkban a gerendát nem látjuk meg annyira, mint más szemében a szálkát. Szerintem önértékelési hiba, ha valaki féltékeny, vagy irigy, vagy folyton másoknak akar megfelelni. Ha leégedett vagy magaddal és szereted magad, akkor elhiszed, h szerethető vagy, akkor sugárzol, akkor hagyod hogy mások közeledjenek hozzád, és te is tudsz felhőtlenül szeretni :)

Neked se esne jól pl ha alaptalanul vádolnának, és ha mindent megteszel a kedvesedért, akkor is boldogtalan lenne, meg hazugnak és hőtlennek hinne. Elrontaná az idegeskedése és rágalmazása a szép pillanatokat, amik jók is lehetnének.

Ha valaki megcsalja a másikat, vagy szakít vele a másikért, akkor abban a kapcsiban alapba gondok voltak, akit szeretünk azt sose hagyjuk el másért, és nem csaljuk meg olyannal, aki nem fontos, akkor csak ő van, akkor a kedvébe akarunk járni, elkápráztatni, mégjobban megszerettetni magunkat vele, jobbak lenni nála. Aki nem féltékeny soha, és nem zavarja ha más pasik udvarolnak a csajának vagy ő nézegeti a pasikat, a tök közömbös ember az nem is szerelmes sztem.

Nálam sajna alapba van a bizalmatlanság, nem kell hozzá történnie semminek, nálam a bizalmat ki kell harcolni. Inkább bizaalmatlan leszek, mint naiv, akit ki lehet használni. Jólesik ha párom féltékeny kicsit, de az hogy én féltékeny vagyok, meg h ezzel dühítem szegényt az aggaszt, félek egyszer emiatt un meg.

meg zavar az is hogy mikor első szerelméről beszélt, szexben ők voltak elsők kölcsönösen egymásnak, nekem ilyen nem volt, és félek h azt al ányt jobban szerette akkor, mnit most engem, hogy az volt a legnagyobb szerelme, és h őt keresi bennem, h olyanná akar formálni. Meg nem vagyok az esete, mer a nagyszemü göndör haju csajok jönnek be neki, az az ideálja, ja meg a japánok, én tök más vagyok, de azért megszeretett, ő sem az ideálom volt, mégis megszerettem.

Sőt ovlt barátnőjéért annyi hülyeséget megtett már, nemtom h értem képes lenne ilyemsire,

igaz akkor gyerek volt még. Akori barinője meg sem érdemelte őt, sok rosszat tett vele, mégis megbocsájtott neki, velem meg egy apró félreértés miatt, mairől nem is én tehetek, és amúgyse lett ovlna nagy probléma, felfujta, és majdnem szakitott velem :(

ezek miatt a dolgok miatt zavar minden.

De tudom h utána is volt csaja, meg hogy már 4 éve szakitott az elsővel, meg hogy elöttem másfél évig nem volt kapcsija, és hogy sose csalt meg senkit. Őt csalták meg. Meg messze is laknak a volt női, plusz foglaltak. Meg jólesik h mindent őszintén meg tudunk beszélni.

Csak 5 hónapja leszünk együtt.

2010. okt. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!