Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek ti terveztek gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti terveztek gyereket?

Figyelt kérdés

ha igen hány évesen és hogy

örökbe fogadás vagy bér anya ?



2013. júl. 17. 22:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Nem volt kedvük elvetetni"-Ezt nem értem.Magyarán lusták voltak?:D

Senkinek nincs "kedve",de van ahol ez a legjobb megoldás.

2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szeretnék, mégpedig örökbefogadással. De nem ebben az országban, ugyanis itt nem látok jövőt. Valahol Nyugat-Európában vagy Amerikában. Amerikában fél-1 millió 18 éven aluli hajléktalan él, nem kis részük LGBT, akiket otthonról elüldöztek, kitagadtak (a Biblia-övben, főleg vidéken ez még gyakran előfordul). Szeretnék egy ilyen gyereket örökbefogadni, és jobb otthont biztosítani neki, mint amit az én szüleimtől kaptam. De erre inkább csak 40+ éves koromban lesz esélyem.
2013. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Utolsó,a heteróknak is valami hasonlóban kellene gondolkodniuk, nem pedig gyártani a gyerekeket.

Sajnos én mindegyiktől csak azt hallom "Másét nem nevelném".

Ilyen primitívek sajna.

2013. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Ja, így már értelek 33as! :)

De figyelj, ezt mond a kisebbségeknek! :D mert itt egyedül ők gyártják a gyerekeket.. :S

2013. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én nem csak a cigányokra gondolok.

Hanem a magyarokra is.Nekik eszükbe sem jutna örökbe fogadni saját helyett.Pedig nem csak roma gyerekek vannak ott,bár ez sem szabadna,hogy gondot okozzon.

Azt hiszik,hogy a saját génjeik jobbak,meg nem menő örökbefogadni,mert arra nem mennek facebook lájkok.

2013. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Figyi, a válasz egyszerű, sajnos sok unintelligens ember van.

Ám, van pár ember aki nem is vállal gyereket.

Mint, mindent ezt is embere válogatja.

2013. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nekem több otthonban felnőtt ismerősöm is van, ezért énis egyet tudok érteni az örökbefogadással. Kisgyermek koromban is azt terveztem, hogy nem fogok szülni, inkább örökbefogadnék 1-2 lurkót, akik már vannak, de nincs családjuk. A páromban viszont rendesen működnek az anyai ösztönök, ezért nem biztos még... De valószínűbb, hogy örökbefogadunk, viszont akkor sem csecsemőt (mivel azokra még várólista is van, ők nem maradnak árván) hanem egy pár éveset, aki sajnos már szinte senkinek sem kell...
2013. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nemes dolog lenne:)
2013. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!