Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek ti terveztek gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti terveztek gyereket?

Figyelt kérdés

ha igen hány évesen és hogy

örökbe fogadás vagy bér anya ?



2013. júl. 17. 22:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lemondani, a gyerekeket, akiket a heteró szülei kidobtak és épp egy árvaházba tengődnek, szívesen örökbefogadjuk.
2013. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
19%
Nem értitek, vagy nem akarjátok érteni. Meleg kapcsolatban önzés gyermeket vállalni, nem a gyerkőc érdekeit nézitek, de hát ti tudjátok...
2013. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

mért lenne önzés hogy ha gyereket akarnak ?

én is szeretnék

én pl.: biszex vagyok

2013. júl. 23. 18:49
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen.

De, mindenképpen klónozással!

20/F

2013. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
16%
Kevesebbért is csúfolnak gyerekeket az ált. suliban, a tieiteknek pedig 2 apukája lesz, anya meg sehol..
2013. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

A csúfolásra itt olvastam egy jó megfogalmazást, h. ha vki szemüveges, és ezért csúfolják, akkor nem a gyerekről vesszük le a szemüveget, hanem a többinek kell elmagyarázni, h. ő miért szemüveges.

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem szeretnék gyereket. Nem azért, mert csúfolnák, vagy mert Mo. nem éppen nyugati gondolkodású, hanem mert nem szeretem a gyerekeket.

2013. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs bajom a gyerekekkel,elvagyok velük egy ideig,de nem akarok,hogy erről szóljon az életem.

Szerintem a melegek is kb ugyanolyan arányban akarnak gyereket,mint a heterók.

Én,ha heteró lennék sem szeretnék saját gyereket.

De ha erre vetemednék,akkor is örökbe fogadnék,nem kell feleslegesen gyártani,így is 7 milliárd ember van a Földön.

Nem tudom miért nem azokon segítenek,akik már megszülettek,szenvednek,miért kell újakat gyártani.

Azért,mert a te génjeidet örökli?Na és?

Mi a garancia arra,hogy ez előnyös?Meg a gyerek nem a szülő prototípusa,sokszor teljesen más ember lesz,mint a szülei.

2013. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

27! A gyerekek nem gépek, őket nem gyártják, hanem fogannak! A szerelem gyümölcsei. És az szokott a "baj" lenni ha valaki elveteti a magzatát stb. ocsmányságok..

Jómagam teljesen véletlen csusszantam be és azért élek mert nem volt kedvük elvetetni..

2013. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnénk a párommal. Egy testvérpárt örökbefogadni itthon. De még a mesterséges megtermékenyítésen is gondolkozunk. Ha lehet még 30 éves korom előtt...

21/L

2013. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Szerelem gyümölcsei?:D

Elég naiv vagy.

Gondolom,ha elmúltál már 12,akkor rájöttél,hogy a gyerek hogyan születik:D

És igen,gyártják,rengetegen sokan ész nélkül teszik.

Az,hogy vkit meg elvetetnek,arra ezer indok lehet.

Az meg,hogy téged elakartak vetetni neked nem lehet trauma.Élsz,megszülettél,tehát lényegtelen.Sokakon elgondolkodtak,hogy megszülessen-e,elhiheted,nem vagy vmi csodalény:))

Max akkor érinthet negatívan,ha folyton ezt mondták neked a szüleid,de gondolom nem erről van szó.

Azt,hogy elmondják vkinek a szülei,azzal egyenlő,hogy felnőttnek tekintik a gyereküket,hogy egy ilyet megoszthatnak velük.

2013. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!