Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már több gyereket nem...

Ha már több gyereket nem terveztek, melyik fogamzásgátló módszert választottátok?

Figyelt kérdés

Soha nem szedtem tablettát, az első baba tervezett volt, a második becsúszott (megszakításos és a naptári módszer már nem vált be). Szerintem termékenyebb lettem a szülés után. Több gyermeket nem szeretnénk. Jelenleg óvszerrel védekezünk, de nem nagyon szeretjük, így is néha előfordul hogy az elején simán is bemegy a párom.

Állandóan rettegek, hogy még ennyitől is terhes lehetek, emiatt már sokszor nincs is kedvem az együttléthez.

A hüvelygyűrű tűnik a leg szimpatikusabb megoldásnak. Ti használjátok, vagy mindenki tablettázik?



2013. jan. 5. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Tudok olyanról, aki elköttette magát. (nő egyébként)
2013. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a tablettától májdaganatom van, szerencsére jó indulatú.
2013. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
86%
Óvszerrel védekezünk
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elköttetés ha TÉNYLEG nem akartok többet.

vagy

spirál,hurok..

2013. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

ELköttetés 35 év felett és 3 gyerek után lehetséges, hacsak nincs más egészségügyi ok, mivel ez végleges beavatkozás, utána spontán már nem lehetséges a terhesség.


Én tablettával védekeztem, mert azt tartom a legbiztonságosabbnak.

2013. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

5-ös, már nincsenek ilyen feltételek. 18 éves kor felett bárkit elkötnek.

Én tablettát szedek, de erősen gondolkozom a spirálon.

2013. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fogamzás gátló tabi.. 4 éves lesz a kisfiam. 35 éves koromig ez marad.Utána spirál. Addig nem akarok, mert lehet, hogy lesz még tesó.
2013. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mirena spirál, egy hónapja van fönt, eddig bejött.

Mi utánaolvastunk, elvileg ez a legbiztosabb módszer, és nem kell vele 5 évig foglalkozni.

30/N

2013. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Goldlily-m van 2,5 éve. Nagyon elégedett vagyok vele.
2013. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 gyerek után már nem tervezünk többet igy Mirenát rakattam, ez biztonságosabb a hormonmentes társainál. 1,5 éve van fent, elégedett vagyok vele. Remélem nem leszek terhes valóban alatta, mivel nagyon termékeny vagyok. :)
2013. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!