Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Milyen fogamzásgátló módszert választottatok, akik már nem szeretnétek több babát?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiam és egy 8 hetes kislányom, nem szeretnénk több babát.Most már ideje lenne eldöntenem, hogy hogyan védekezünk, de kicsit tanácstalan vagyok. Eddig a spirálon gondolkodtam, de nagyon sok rosszat olvastam róla.

Kiváncsi vagyok ki mi mellett döntött, mi a leg népszerűbb???


2010. jún. 25. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szia van egy ujfajta spirál szerű valami, csak műanyagból van, 5 évig van fent 40ezerbe kerül,igy soknak hangzik de ha kiszámolod a fogamzásgátló átlagban 7ezer 3 hóra szóval mégsem drága. Nem tudom kiirhatom e ide a nevét:)
2010. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hormonos spirálra gondolsz?
2010. jún. 25. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a hormonos spirált szeretném használni(most fogom kiváltani). Elég sok negatív dolgot olvastam róla különböző fórumokon, de belegondoltam, hogy akinek bevált, az nyilván nem bújja netet ezügyben, hanem éli világát, szóval szerintem nem ad valós képet, amit itt olvashatunk...
2010. jún. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!