Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már több gyereket nem...

Ha már több gyereket nem terveztek, melyik fogamzásgátló módszert választottátok?

Figyelt kérdés

Soha nem szedtem tablettát, az első baba tervezett volt, a második becsúszott (megszakításos és a naptári módszer már nem vált be). Szerintem termékenyebb lettem a szülés után. Több gyermeket nem szeretnénk. Jelenleg óvszerrel védekezünk, de nem nagyon szeretjük, így is néha előfordul hogy az elején simán is bemegy a párom.

Állandóan rettegek, hogy még ennyitől is terhes lehetek, emiatt már sokszor nincs is kedvem az együttléthez.

A hüvelygyűrű tűnik a leg szimpatikusabb megoldásnak. Ti használjátok, vagy mindenki tablettázik?



2013. jan. 5. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

anyám mindent megtett a 3 gyerek utan hogy ne legyen tobb de hat en elni akartam es megszulettem. el akart vetetni de nem lett abbol semmi. ha ki van ram akadva azt kiabalja hogy megbanta hogy megszult.

jhaaj minek jottem a vilagra. semmi oromom benne ha a sajat anyam utal engem

2013. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!