Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek ti terveztek gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti terveztek gyereket?

Figyelt kérdés

ha igen hány évesen és hogy

örökbe fogadás vagy bér anya ?



2013. júl. 17. 22:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezô támogatni, hogy a melegek örökbe fogadjanak. Csak megemlítem, hogy attól még fogadnak örökbe. Viszont a kirekesztô tôrvények miatt, a gyerekek hátrányos helyzetbe kerülnek. Tehát a meg nem szavazott törvények nem annyira a melegek ellen vannak, hanem sokkal inkább a gyerekeik ellen.
2013. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

igen tervezek olyan 30 körül szerintem örökbe fogadással de majd kiderül

18

2013. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
42%

nem, nem és nem....

lehet olyan 45évesen másképp látom, de kizárt...

a nővérem 10éve házas neki sincs, akkor én minek neveljem más szaros kölkét... ennyi...

2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék egy kis lurkót örökbefogadni majd, ha felnövök.
2013. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

talán 10-15 év múlva, de ebben az országban semmiképp


és az örökbefogadást választanám


21f

2013. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

19éves vagyok.

Egyelőre nem tervezek, de nem is álmodozok róla.

Ebben az országban amúgy se lenne értelme.. nincs pénz..

Vidéki srác vagyok, örülök ha pár év múlva költözésre sikerül egy kis pénzt összekaparni..

Több "heteroszexuális" pár se akar.. mert ugye ugyanúgy anyagi okok...

S igen, ha dolgozok egész nap ki vigyáz a gyerekre?!

meg tényleg anyagi okok + tudjuk milyenek a gyerekek.. eteted dédelgeted, s nem hogy meghálálná hanem még neki áll feljebb..

A másik, meg az, amit a tisztelt előttem válaszolók elmondtak, nem lenne jó érzés azzal élni, hogy bántsák a gyerekem mert melegek a szülei.. tudjátok, az emberek ilyenek mindenbe belekötnek, engem is szekáltak állandóan...

nekem meg idősek a szüleim, azzal is, meg mindennel szekálják az embert most is, pl. miért nem csajozok, miért vagyok ilyen zárkózott, stb. stb.

a lényeg pont az, talán igen, de akkor se biztos.

Ha lesz is, mindenképpen idősebben, olyan 40éves korom környékén, s tényleg jobb anyagi körülmények között se biztos hogy bevállalnám, mert érzékeny vagyok, nagyon rossz lenne ha az iskolában azzal szekálnák szegényt hogy hát melegek a szülei :'(

2013. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Tervezek, de csak 30 éves korom körül a barátommal :) Itthon, de ki tudja, addig még lehet külföldre megyünk...


21F

2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tervezünk 30 után/körül, valószínűleg örökbefogadni 1-2-t, ha sok pénzünk lesz esetleg akkor a béranyán is el lehet gondolkozni, de én szívesen fogadnék örökbe. Valószínűleg külföldön fogunk élni, de itthon is csinálnám. 22F
2013. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

nem értem azokat akik el ítélik a melegeket

én örülök hogy mernek gyereket vállalni és biztos vagyok benne hogy jobb szülök lesznek mint a legtöbb hetero szülő

nekik nagyobb a kockázat hogy el válnak meg hogy ki kell tartani egymás mellet

2013. júl. 21. 20:24
 20/38 anonim ***** válasza:
2%

Egy gyermek fogantatásához/nemzéséhez nő és férfi kell, nem véletlenül. Legyetek melegek, de vannak örömök, amikről ezért az életmódért cserébe le kellene mondani.


Azt is illene figyelembe venni, hogy a Lelkek miért és mi módon születnek le a Földre. Ha egy hetero kapcsolatba nem születik gyermek, ott is érdemes elgondolkozni, hogy vajon miért alakult így.


Szóval ennek nincs köze ahhoz, hogy melegek vagytok. Természetellenes állapot, ennyi.

2013. júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!