Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki valami jó tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami jó tanácsot tudna adni? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 13 éves koromba bele szerettem egy srácba akivel voltam is akkor 1 hónapot,szakitottunk mert azt hitte megcsalom,ám én mai napig ugyanugy érzek iránta.(már 6 éve).Bűntudatom van mert 3 éve párkapcsolatba élek és utálok hazudni meg elrejteni az érzéseimet.De a srác tudta mindig is h szeretem,akkor döntöttem ugy hogy új kapcsolatba lépek mikor a srác azt mondta hogy nagyon kedvel de nincs meg a "kémia",nincs az a fajta kötödés ami egy kapcsolathoz kell.Azt hittem el tudom felejteni vagy ha nem is elfelejteni legalább ne érezzek semmit iránta.De mai napig ha meglátom ötet vagy valamit ami vele kapcsolatos gyorsabban ver a szivem.


Lehetetlen h vele ujra legyek,teljesen más mint amiennek én ismertem és más városba is él,nah meg ah mondta nem akarna engem barátnőnek.A mostani párom viszont nagyon rendes és minden..egszóval tökéletes,de mégis össze vagyok zavarodva:(


Mit kéne tegyek?Hogy felejtsem el azt akit 6 éve szeretek?Hogy tegyem túl magam rajta és az egész multan?



2013. júl. 16. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Te speciális eset vagy,nem tudom.
2013. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:

Akkor nem csak én szívok ezzel.

Én máig nem találtam épkézláb megoldást erre a helyzetre. Én spec. inkább visszavonultam a magánélettől. Ezzel csak az a baj, hogy ez sem megoldás.

Ha neked lennék, nem hagynék veszni egy 3 éves kapcsolatot ha az jól működik.

2013. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmisíts meg minden (igen minden) kapcsolatot vele.Képek,telefonszám,ismeretség(facebook pl.)Fókuszálj a jelenlegi barátodra a másikra ne emlékezz.Ha eszedbe jut hallgasd a kedvenc zenéd vagy fzom tudja.Beszéld meg a barátoddal.Ő segíthet talán,de ezt csak akkor a nem akadna ki.
2013. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiakadna...biztos..xd...és már 2 éve azt se tudom mi van vele,mivel szétváltak utjaink mikor én eljöttem az osztályból...se kép se telefonszám se semmi nincs...mégse műkődik...
2013. júl. 17. 21:55
 5/6 anti paladin ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon nehéz de próbáld meg félretenni az ex-szel kapcsolatos érzelmeket, koncentrálj a mostani párodra. Amikor előjön a fals érzés, gondolj az együtt töltött időre, a szép pillanatokra a jelenre és arra mi még előttetek áll(hat).

Jobbat sajnos nem tudok mondani. :/

2013. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...igen valóban nagyon nehéz lesz de megprobálom :)
2013. júl. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!