Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom tökéletes, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tökéletes, én meg egy selejt. Most megkérte a kezem, é teljesen összezavarodtam. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

a gondolataimat és érzéseimet kellene rendbetenni.


Szóval, az a helyzet,hogy a barátom egyszerűen tökéletes. Nem csak szerintem. 24 éves.Magas,izmos,sötétszőke a haja, gyönyörű kék aszeme. Mindemellett okos, művelt,tehetséges a zenében, képzőművészetekben. Mégsem egy elvont művészlélek, hanem társasági ember, remek a humora, jó emberismerő,tudja,kivel hogyan kell bánni, mindig kedves és udvarias. Fiatal kora ellenére az üzleti életben is remekelt, saját sikeres cégét vezeti, amit teljesen önerőből épített fel.

Ezzel szemben én (19 éves) alacsony vagyok és kövér (tényleg,nem csak nyavajgok 82 kg)az arcom is csúnya. Sajnos olyan okos sem vagyok mint ő,rossz a memóriám és mentális problémáim vannak (pánikbetegség, depresszió)ügyetlen vagyok,amihez nyúlok elromlik,az egyetemre sem vettek föl. Az élet semelyik területén nem érek el sikereket,az emberekkel is hadilábon állok,kevés a barátom,é még szerintük is rossz a természetem.


A barátom azt állítja,hogy nagyon szeret,hogy gyönyörű vagyok, kedves, okos,é hogy nem is kívánhatna jobbat. A barátai hónapokon keresztül próbálták lebeszélni,de állítása szerint részéről szerelem volt első látásra. És most, két év után megkérte akezem.


Én nagyon szeretem,de felek, hogy majd ha kitisztul a feje,és elmúlik a szerelem,akkor meglátja, hogy milyen vagyok valójában,és elhagy. És ha már a felesége vagyok, netán gyerekeink is vannak,akkor úgy még jobban fog fájni.


Nem mondtam még igent,gondolkodási időt kértem. Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Hogyan éreznétek, mit tennétek ahelyemben?


Köszönöm annak aki végigolvasta és válaszol.



2013. júl. 14. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom, hogy ha lehetőséged van most rá, akkor azonnal keresd fel, és mondj igent. :) 2 év után már nem igazán beszélhetünk csak puszta fellángolásról. ha azt mondja szeret, és hogy számára szép vagy..stb, akkor azt miért ne gondolhatná komolyan? csak azért, mert te nem így látod magad, attól még az ő számára igazán lehetsz tökéletes. :) és ha te is igazán szereted őt, akkor szerintem ezen nem is kell gondolkodnod, hezitálnod. szóval még egyszer csak azt tudom tanácsolni, hogy mondj IGEN-t. sok boldogságot nektek! :)
2013. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan igent mondanék a helyedben. Nem haragszol a megkérdezem, hogy hol ismerted meg? De sok boldogságot, és remélem jól döntesz! :)
2013. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes helyzet. Kérdés, hogy te szereted-e és ha a szemébe nézel, akkor látod-e benne, hogy TÉNYLEG-BIZTOSAN szeret.
2013. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úy hívják, hogy SZERELMES beléd.

Mi férfiak sem mind arra megyünk hogy minnél szebb ,,példányt,, vegyünk el.

Emelett lehet hogy ő tud több jó tulajdonságodról is amit te nem gondolsz.

Ha valaki tökéletes, akkor nincs értelme neki is tökéletest keresni, mert biztos megunta hogy szép csinibabákkal van körülvéve.

Ez olyan, mint az hogy valaki gazdag még nemjelenti azt hogy gazdag csajt szerez magának.

2013. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a mai világban normális, ne csodálkoz! Örülj hogy ilyen vagy!
2013. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

mikor a szemébe nézek, úgy érzem, hogy tényleg szeret,de ha nem vagyok vele, szinte rettegek, hogy valami olyat teszek amiből rájön, hogy nem én vagyok a legjobb választás

2-es, egy koncerten ismerkedtünk meg, ismerősökön keresztül.

2013. júl. 14. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat az is, hogy jobban ismer téged, mint ahogy te saját magadat. Szerintem elsőként a depressziódat kellene leküzdened (és itt NEM pszichológusra gondolok), utána az önbecsülésedet kellene valahogy helyrerakni, aztán jöhet a fogyókúra, a felvételi :)


És örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy :)

2013. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad ezen agyalni hidd el mert amitől félsz az előbb utóbb bekövetkezik. Én pontosan ugyanilyen lány vagyok mint Te és én is találtam egy remek pasit de sajnos a túlzott aggodalmaskodással el is rontottam köztünk mindent :(

Szóval ne félj a jövőtől, élvezd ami most van és légy boldog!! :)

2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondj igent és ne idegeskedj!:) Ő igy szeret téged, ahogy vagy!:) Nem lesz semmi baj,ha te is ugyanúgy szereted,ahogy őctéged!:)
2013. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Te hülye vagy, ha nem mondasz neki igen! A leírásod alapján a kutya nem állna veled szóba... Te meg megfogtad az Isten lábát és elengednéd??
2013. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!