Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam. Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Mi lenne a helyes? Segítség.

Figyelt kérdés
Hosszú történet. Röviden annyi h már nagyon régóta szerelmes vagyok egy srácba. Igen ám, csakhogy tetszem a legjobb barátjának. Ezt burkoltam el is mondta. Becézgetett meg ilyesmi (nem csak ő becézett hanem még sokan mások is az a fiú akibe szerelmes vagyok ,is csak úgy hülyeségből). Én teljesen összezavarodtam. A legjobb barát folyamatosan flörtölt velem szinte már tetszett is ,hogy ez van , de mindig ott volt bennem h ez biztos csak ideiglenes. egy idő után abba hagyta h látta nem hajlok a dologra. Kb. néhány hete segítettem a srácnak angolban (mármint akibe szerelmes vagyok) és azóta egy csomót elpoénkodtunk, de ahogy telt az idő már nem volt olyan vicces. Szóval már vele se nagyon beszélek, de lényegesen többet mint azelőtt. nem vagyok nagyon félénk, de vele teljesen más. Csak úgy megmondani neki hogy "Hé bejössz nekem járunk? ok. Nem? ok." én ehhez mégiscsak "túl én "vagyok. Mostanába is eszembe jut mindkét srác és nem nagyon tudom h mi van. nyilván ezt senki se tudja megmondani. Viszont hogyan közeledjek a srác felé akibe szerelmes vagyok úgy h emiatt senki se piszkáljon de mégis érthető legyen diszkréten. Bocs h hosszú de sokat rágódom rajta.
2013. márc. 13. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem a legjobb döntés ha találsz egy harmadik srácot és őket elfelejted,így elszállnak a gondjaid a két sráccal kapcsolatban:D
2013. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!