Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom tökéletes, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tökéletes, én meg egy selejt. Most megkérte a kezem, é teljesen összezavarodtam. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

a gondolataimat és érzéseimet kellene rendbetenni.


Szóval, az a helyzet,hogy a barátom egyszerűen tökéletes. Nem csak szerintem. 24 éves.Magas,izmos,sötétszőke a haja, gyönyörű kék aszeme. Mindemellett okos, művelt,tehetséges a zenében, képzőművészetekben. Mégsem egy elvont művészlélek, hanem társasági ember, remek a humora, jó emberismerő,tudja,kivel hogyan kell bánni, mindig kedves és udvarias. Fiatal kora ellenére az üzleti életben is remekelt, saját sikeres cégét vezeti, amit teljesen önerőből épített fel.

Ezzel szemben én (19 éves) alacsony vagyok és kövér (tényleg,nem csak nyavajgok 82 kg)az arcom is csúnya. Sajnos olyan okos sem vagyok mint ő,rossz a memóriám és mentális problémáim vannak (pánikbetegség, depresszió)ügyetlen vagyok,amihez nyúlok elromlik,az egyetemre sem vettek föl. Az élet semelyik területén nem érek el sikereket,az emberekkel is hadilábon állok,kevés a barátom,é még szerintük is rossz a természetem.


A barátom azt állítja,hogy nagyon szeret,hogy gyönyörű vagyok, kedves, okos,é hogy nem is kívánhatna jobbat. A barátai hónapokon keresztül próbálták lebeszélni,de állítása szerint részéről szerelem volt első látásra. És most, két év után megkérte akezem.


Én nagyon szeretem,de felek, hogy majd ha kitisztul a feje,és elmúlik a szerelem,akkor meglátja, hogy milyen vagyok valójában,és elhagy. És ha már a felesége vagyok, netán gyerekeink is vannak,akkor úgy még jobban fog fájni.


Nem mondtam még igent,gondolkodási időt kértem. Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Hogyan éreznétek, mit tennétek ahelyemben?


Köszönöm annak aki végigolvasta és válaszol.



2013. júl. 14. 18:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor kérlek süllyedj még jobban a letargiába és taszítsd el magadtól azokat akik szeretnek. Na ha ezen túl vagy gondold végig.

Szereted a kedvesed?

Ő szeret téged?

Szerinted tart fellángolás 2 éven át?

Szerinted ha ilyen sikeres és tökéletes egy ember, akkor nem gondolta át alaposan az eljegyzésed? Ha olyan tökéletes, akkor minden hibáddal tökéletesen tisztában van és szeret téged!

Az eljegyzés milyen következményekkel jár? Semmivel!!! Az még csak egy gyűrű. Na majd az esküvő előtt kezdj el parázni, mert ott már macera a válás.

2 éve szeret és elvileg egy álompasi. Ha álompasi, akkor milió lány mászkált körülötte és egyiokre sem nézett rá, csak téged látott!

Ez a tökéletes álompasi téged szeret. Látja az értékeidet és azt ami a szívedben és a lelkedben rejlik.

Zavar a súlyod? Fogyj le. Nagyszerű Rubit Réka videók vannak. A hisztieid energiáit fektesd a mozgásba. Vagy mehetsz sportolni is akár.

Ha rossz a memóriád játszhatsz memóriáa fejlesztő játétkokat. Memória játékot vagy ismételd el a fények villogását meg tanulj verseket. Minden nap csak egyet. Millió lehetősséged van.

Akarod a pasit? Hát tegyél érte és emeld fel a popidat és mond neki "Igen"-t!!!!

Vagy dobj el mindent és merülj a letargia legaljára...

A döntés TIÉD!!!!!

2013. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!