Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus kapcsolat, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolat, valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy lánnyal 3 hónapja, ez az első ilyen kapcsolatunk.

Az a problémám, hogy Ő egyházi suliba járt, sok dolog nem tetszik neki, amit csinálok, valami nagyon furának képzelhette el ezt a dolgot, abszolút nincs semmi realitásérzete. Én kimondom, amit gondolok, elég magas lángon égek, nem vagyok ez a csendben szenvedő típus. Ő meg valami álomvilágban él, próbálja megmondani, hogy mit csináljak, neki nem tetszik, ahogy gondolkodom dolgokról. Nem vagyok jókislány, de ezt már kezdetektől tudja. Nagyon összevesztünk pár napja, mindig valami istenközpontú felfogás szerint ítélkezik és nem bírja a barátaimat se. Nagyon kiakadtam és visszakérdeztem, hogy "miért, ezek szerint a te leszbikus hajlamod nem bűn?" Erre teljesen megsértődött és azóta haragszik. Azt mondja, szerelmes belém, de mégis ez a 2 külön világ teljesen közénk áll. Ti mit tennétek a helyemben?

20/L



2013. júl. 11. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kérj bocsánatot, mert az utolsó hozzászólásod elég durva volt

szerintem érthető miért viselkedik így, vallásos és nehezebben fogadja el hogy leszbi

emiatt ne bántsd, próbálj meg megértőbb lenni

2013. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elfelejteném. Nem hinném, hogy ez a két világ összeegyeztethető :D De tényleg...még, ha nagyon tudnál alkalmazkodni is Hozzá...Keress hasonló felfogású csajt magadnak :))
2013. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem durva a beszólásom, ha tudnád, hogy előtte miket mondogatott nekem. Ez teljesen helytálló, hogy miért csak engem nem tud elfogadni, ha ennyi erővel ő is "bűnös"?
2013. júl. 11. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A 20 éves fiam azt mondta nekem, hogy véleménye szerint a jó kapcsolat alapja:


szerelem, vonzódás,

hasonló értékrend.


Talán még mondott pár dolgot, de ezekre határozottan emlékszem. Én már idősebben másként látok dolgokat, de mindenképpen ez jutott az eszembe a bejegyzésedről, hogy talán Neked is végig kellene gondolnod, hogy mennyire lehet békesség két olyan ember között, akiknek különböznek az etikai-erkölcsi normáik. A szerelem nagyon jó dolog, de a szerelem nem arra való, hogy saját képünkre formáljuk a másik embert, akármilyen okot is próbálunk erre felhasználni. Az én saját tapasztalatom ezzel kapcsolatban pedig az volt, hogy ha valamiért nem tetszettem a másiknak, akkor akármennyire is igyekeztem, hogy megváltozzam, mindig volt egy következő dolog, amiben meg kellett volna változnom.. és sosem volt vége.. talán ezen érdemes elgondolkozni.

2013. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átmoszák az agyát meg kell mutatni naki hogy mijen jóa bűmbe esés.
2013. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nikca válasza:
mindenképpen beszéljétek meg a dolgokat,mondd el te hogy látod,és ha fontos vagy neki,elfogad,megért,támogat mindenben,ha meg nem,akkor nem szeret.Sok sikert!
2013. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3 hónap még elég rövid idő talán még összecsiszolódtok :)

bár (bocsi ez indiszkrét lesz) fogalmam sincs így milyen szexuális életetek lesz

Értem, hogy kiakadtál, én is ezt mondtam volna valószínűleg :D de ha meg akarod menteni a kapcsolatot, akkor mondd meg neki hogy te nem fogsz "istenhez méltó" életet élni, mert te nem vagy hívő, és ezt el kell hogy fogadja

viszont akkor neked is legalább némiképp vissza kéne fognod magad, és nem is kötelező, hogy a barátaiddal szórakozzon ő is :)

próbáljatok kompromisszumot kötni, hátha sikerül a dolog :)

de ha fél év után is szenvedés az egész, akkor minél gyorsabban, és tisztábban ajánlott különválni (jártam már olyan lánnyal, akivel nagyon nem passzoltunk, nagyon izgalmas volt de ahogy telik az idő egyre nehezebb szakítani)


19/L

2013. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én keresztény vagyok és leszbikus. - Nagyjából sejtem, hogy most minn megy keresztül a párod, és nem irígylem. - Sokszor sok idő kell, ahoz hogy ezt sikerüljön helyre tenni... - emellettt meg nem csoda ha konfliktus alakul köztetek... - Az is lehet, hogy ő megosztaná veled a kétségbeesését az érzéseit, a zavarát, csak elég sajátságos módon önti szavakba, és ezzel megbánt. - Nem tudom. - Ha gondolod, add oda neki az elérhetőségem, és megpróbálok segíteni neki. - (elérhetőség priviben)

Sok türelmet és sikert nektek!

Magdi

2013. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legkevesebb, hogy ne akarjon megváltoztatni, főleg olyan alapvető dolgokban, mint az értékrended. Vagy kellesz úgy, ahogy vagy, vagy eleve minek jött össze veled.
2013. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáld őt elfogadni olyannak amilyen,próbáld megérteni az ő szemszögéből is a dolgokat :)


Egyik bnőm is vallásos,bár mi nem pár vagyunk hanem a legjobb bnőm,de más dolgokat képviselünk,tudom,hogy a barátság és a szerelem kicsit különbözik.De van egy csomó olyan dolog amit nem csinálhat amiért vallásos.A barátját is úgy kellett megválasztania stb a lényeg hogy bonyolult ez a vallásos dolog.De megtudom érteni,ő hisz benne,neki fontos.Nekem nem fontos nem hiszek benne de sose bántottam ez miatt meg,mert ezt meg az nem csinálhatja amit én meg lazán megtehetek.


Ha nekem is bnőm lenne vagyis párom,elfogadnám és megérteném azt amiben ő él :)


21/L

2013. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!