Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus kapcsolat, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolat, valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy lánnyal 3 hónapja, ez az első ilyen kapcsolatunk.

Az a problémám, hogy Ő egyházi suliba járt, sok dolog nem tetszik neki, amit csinálok, valami nagyon furának képzelhette el ezt a dolgot, abszolút nincs semmi realitásérzete. Én kimondom, amit gondolok, elég magas lángon égek, nem vagyok ez a csendben szenvedő típus. Ő meg valami álomvilágban él, próbálja megmondani, hogy mit csináljak, neki nem tetszik, ahogy gondolkodom dolgokról. Nem vagyok jókislány, de ezt már kezdetektől tudja. Nagyon összevesztünk pár napja, mindig valami istenközpontú felfogás szerint ítélkezik és nem bírja a barátaimat se. Nagyon kiakadtam és visszakérdeztem, hogy "miért, ezek szerint a te leszbikus hajlamod nem bűn?" Erre teljesen megsértődött és azóta haragszik. Azt mondja, szerelmes belém, de mégis ez a 2 külön világ teljesen közénk áll. Ti mit tennétek a helyemben?

20/L



2013. júl. 11. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Épphogy nem a kérdező próbálja korlátozni a barátnőjét.
2013. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!