Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus kapcsolat? ( többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolat? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről van szó.

Eljárkálunk együtt minden hova, és egyszer régen mondta hogy lánnyal is kipróbálná, és szokott olyanokat mondani ami erre utal.

Volt már pasija , de szerintem bisex.

Szóval , úgy érzem az utóbbi időben, hogy van valami kettőnk közt, hogy ott van az a bizonyos szikra, csak nem mondjuk el egymásnak az érzelmeinket.

Szerintetek mondjam el neki, és kockáztassak, vagy inkább nr mondjam el neki?


Köszönöm az értelmes válaszokat

16/L


2013. jún. 6. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel ő biszex, ezért esélyed megvan... De neked kell tudnod, hogy ő bevállalná-e ezt a kapcsolatot, vagy csak szórakozik a lányokkal...
2013. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő elég hűséges típus, csak nem tudom hogy mit szólna, ha bevallanám.hogy nem csak barátilag szeretem, hanem eszméletlenül bele szerettem... Nem szeretném hogy ez a barátságunk rovására menjen.


Amikor moziban voltunk, majdnem megcsókoltam, de nem mertem végülis megtettni....

Igazából, azért is érzem azt hogy van köztünk valami, mert amikor megkérdeztem hogy két pohár italt vegyünk akkor rávágta hogy igyunk egyből, és ez már jó sokszor előfordult. De ez étellel is ugyanígy van... é

2013. jún. 6. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
:) szerintem ő is szeret
2013. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mostmár tényleg nem tudom mit tegyek, amikor cseteltünk elkezdett sziveket irogatni, ezt nem igazán tudom mire vélni habár jól esett...

Jó valakit úgy szeretni hogy az már fáj, de még jobb lenne,ha tudnám hogy ő mit érez irántam.

Milyen jelekből jöhetnék rá hogy ő is szeret engem?

2013. jún. 6. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld megcsókolni :D Ha elutasít, egyértelmű, hogy nem akarja :D Ha hagyja, hát, akkor meg akarja :D


"Megbeszélni" sok értelme nincsen...Mert az elől ki lehet térni :)

Hallgass az ösztöneidre...

2013. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Regi tevagy az?
2013. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi , én nem vagyok Regi.
2013. jún. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!