Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellett volna ezen megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna ezen megsértődnöm?

Figyelt kérdés
A barátommal ma beszélgettünk és egyszer kezdte mesélni nekem,hogy ő a barátaival milyen szép mellett látott és szerinte szilikon volt,de nagy volt és kerek és nem is volt a nőn melltartó és még az egyik legjobb barátja is megmondta,hogy milyen szép.. És hogy ő nem azért mondta,hogy ezen megsértődjek.De miért kell ezt pont nekem elmondja? Nem érdekel,ha megnézi,mert mindenki megnézi,de miért mondja el?
2013. júl. 6. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
hp vagy
2013. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Elég tirpák a srác vagy csak tesztelt, mit reagálsz. De akkor meg azért tirpák!
2013. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mert arra célzott hogy neked is kéne csinaltatni
2013. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gyerekes
2013. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért esett rosszul.. lehet nem kellett volna.
2013. júl. 6. 16:04
 6/17 anonim ***** válasza:

érthető, hogy megsértődtél.

az a helyzet, hogy a barátod még fiatal, és nem tudja, miket mondhat el neked és miket nem.

sértődés nélkül mondd el neki, hogy neked nem esik jól, ha más nő testét lelkesen dicsérgeti neked/előtted.

ha nem érti meg, legközelebb te is kezdj el áradozni valami fiúról. meg fogja érteni, hogy mi zavart téged.

2013. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Arra biztos nem célzott,mert nem hiszem,hogy azt szeretné.. de akkor is. Neki sem esett volna jól,ha én megnéztem volna valakit a barátnőimmel és utána neki meséltem volna,hogy mennyire jól nézett ki..
2013. júl. 6. 16:05
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Én előbb észreveszem a jó melleket, seggeket, szép testet mint a barátom. Én nem megsértődök ezen hanem együtt nézem vele. Ebben semmi nincs.
2013. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen,hogyha együtt vagyunk. Akkor én is szoktam néha mondani,hogy milyen szép az a lány.. De amikor a haverjaival bámulja,azt nem kell elmondja.. és dicsérje nekem.
2013. júl. 6. 16:10
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
előző válaszoló, te vagy a kivétel. a legtöbb nőt bántja az ilyesmi. valójában bunkóság, amit a kérdező barátja csinált, csak nem tud róla. ezért türelmesnek kell lenni vele, mert meg kell tanulnia, hogy hogy kell a nőkkel bánni.
2013. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!