Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellett ezt csinálnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ezt csinálnia szakítás után? Nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés

1 hónapig jártam egy sráccal és szakítottam vele mert nem éreztem iránta semmit. Erre most vettem észre, hogy törölt az ismerősei közül. Utálom facebook-ot, nem is használom, nem rakok ki soha semmit, de ez nagyon zavar. Most ez olyan mintha mi soha nem ismertük volna egymást és nem lett volna köztünk semmi. Tudom, hogy nem a facebook határozza meg, hogy kit ismerünk és kit nem...


Én nem bántam meg azt egy 1 hónapot, szép emlék marad örökre és elmondása szerint ő se. De akkor mégis miért kell ilyen kegyetlen módon törölni?? És én még fel akartam köszönteni szülinapján... pfff


21/L


2013. jún. 16. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

szard már le csak 1 hónapig ismerted az alatt el se tudod dönteni h szereted e vagy sem

maradjon meg neked egy elkönyvelt emléknek

és tojj bele menj előre

2013. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyuk fel, hogy nincs facebook. Szakitottatok, valoszinuleg nem fogtok tobbet talalkozni, nem beszeltek, nem hiv fel, nem koszont fel neved napjan. Akkor is meg lennel sertodve? Ugye nem? Csak annyit csinalt, hogy kattintott egyet es mar nem vagy fent egy listan az ismerosei kozott. Nem torolt el teged a fold szinerol. Amugy meg ne foglalkozz vele, 1 honap nem sok ido, lehet, hogy neki fajdalmasabb volt a szakitas es egyszeruen el akar felejteni. Ne agyalj ilyeneken.
2013. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Emens17 válasza:
Talán azért mert ő igazán szeretett és ha meglátja a profilképed vagy valami veled kapcsolatosat akkor eszébe jut a sok közös emlék és így a hiány és fájdalom is. Szóval ne haragudj rá csak egyszerűen fájni neki...
2013. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, h ő szeretett, és most fáj neki minden...?
2013. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bárcsak nem lenne facebook...


Jó, de pont ez az, hogy soha semmit nem rakok ki! Tehát nem látna, csak akkor ha rám kattintana.


Nekem meg az fáj, hogy letörölt.

2013. jún. 16. 00:40
 6/7 Emens17 válasza:
Hát ha nem utáljátok egymást akkor beszéld meg vele biztos megfogja érteni.
2013. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ne legyél már önző

Te szakítottál vele, ő valószínűleg szeretett, nem úgy, ahogy Te őt, sőt még most is szeret, és próbál minél távolabb kerülni tőled, hogy segítsen magán, és még Te érzed magad áldozatnak? Ne... most itt ő az áldozat, mivel gondolhatod, hogy Ő szeret, Te pedig dobtad, bocsi de az, hogy "törölt az ismerősei közül" és hogy dobtad, nem vehető egy kalap alá, a második kicsit fájóbb

2013. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!