Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha a barátnőtök nem titeket hanem egy fiúbarátját tartaná a, , lelkitársának"?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lelkitárs bárki lehet, nem feltétlenül kell szerelmes párnak lennie. Kialakulhat anya-lánya, barát-barát, testvér-testvér között is.

Nem jelent semmit.

2013. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem zavarna.
2013. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem csöppet zokon esne,hogy másban jobban bízik mint bennem.
2013. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem lenne zavaró ha nagyon jól néz ki a srác?
2013. júl. 5. 12:07
 5/11 anonim ***** válasza:

tök mind1 hogy nézz ki..

én általában bízom annyira a barátnőmbe hogy nem csal meg..

bár lehet hogy nem kéne..

2013. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én elképesztőnek találom, hogy a pasiknak nincs arra igényük, hogy ők legyenek az elsők lélek terén is....

Ez milyen kapcsolat? Akkor mire vagytok féltékenyek, ha nem a lelki közelségre? O.o

2013. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sZeReNcS ***** válasza:
Hát engem zavarva ha a bnőm érzelmi szemetesládának használna, nyugodtan menjen máshoz, én addig iszok egy sört... vagy kettőt :D
2013. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És akkor miért vagy te a barátja? A lelkitársság meg nem a lelki szemétszórásról szól.
2013. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha abból indulok ki, hogy hányszor hallottam már ezt pasiktól, hogy én vagyok a lelki társuk, ez kb annyit jelent, hogy "tökéletes nő lennél, csak nem jössz be külsőre", akkor nem, nem zavarna.


Ha abból indulok ki, hogy nekem mit jelent, akkor nekem igényem van rá, hogy a párom egyben a lelki társam legyen és ideális esetben én is az vagyok neki.

2013. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zavarna...basszus azért van velem hogy én legyek a lelkitársa...Én csaj vagyok de ha a pasim ezt tenné akkor..zavarna!!
2013. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!