Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hány évesen lennél apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hány évesen lennél apa vagy anya?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 18:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%

minél nagyobb a korkülönbség, annál nehezebb lesz a nevelés,

ha mindenki a körülményekre vár, így soha nem lesz N

2013. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
A kor az mindegy (bár azért 35 évnél korábban) a lényeg hogy meglegyenek a megfelelő körülmények.
2013. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha úgy alakul, ahogy én szeretném már 1 éve kb az lennék.

Így meg...nem tudom. Ha találok olyan nőt, akit tudok szeretni, és ő engem viszont.

Kb 1 évvel később fel hoznám a dolgot, és neki is álnánk.

De most vagyok 24, és ha így folytatom, soha sem lesz senkim.

De gondolom előbb utóbb változik a dolog és kb 28-30 évesen össze jön a dolog.

2013. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

egyre gyakrabban érzem mostanában hogy el vagyok késve, most 27 vagyok, max 30 éves koromig szeretnék, de az egyetlen nő akitől szeretnék nincs velem, így hiába lennék jó apa, nem lehetek

27F

2013. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Pain for Pleasure ***** válasza:
A körülményektől függ, 28-30 évesen már jó lenne.
2013. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Soha 25/F
2013. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szintén soha. 31/N
2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Max akkor,ha annyira komoly kapcsolatban lennék és ő nagyon nagyon szeretne.

2013. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Biztos anyagi háttérrel, stabil, több éves kapcsolattal, állandó munkahellyel, saját házzal a hátam mögött vállalnék.

Addig nem.

2013. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

22évesen mentem férjhez, akkor már szerettem volna, de nem úgy alakultak a dolgok. 26évesen lettem terhes. Akkor még korainak éreztem, de aztán most már nem cserélném el az anyaságot :)

A férjem úgy hitte, hogy még nem készült fel a gyerekvállalásra, aztán amikor terhes lettem 180 fokos fordulatot vett.

A körülmények mindig úgy alakulnak, hogy jó helyre érkezzen a baba. Ha arra vártunk volna, hogy mindenünk meg legyen, akkor még most sem babáznék

30/n

2013. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!