Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyerekes anyáknak tetszek 20 évesen?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább az esetek 85% százalékában. Tény, hogy sokkal idősebbnek nézek ki mint egy átlagos 20 éves. 186 cm 105-6 kg testépítek ami miatt talán még idősebnek tűnhetek, tehát semmi gyerekes vonásom nincs, folyton borostás vagyok (ez is +5 év szerintem)ilyen csontos fejem van:D most ezt nem tudom értitek e tehát így kidomborodik m1. A lényeg az, hogy egy tini csaj pl.: nem is törődik velem max nézeget aztán kész.

De a gyerekes anyák szó szerint így csalogatnak magukhoz, persze csak szex miatt, az összes kapcsolatom ilyen volt vagy olyan, hogy idősebb volt nálam a nő 5-10 évvel ennek mondanom se kell a hátrányát és az előnyeit szerintem. Szóval az összes kapcsolatom lényegében szar volt. Nem értettük meg egymást stb. És amikor azt mondom, hogy na jó nekem fiatal kell lehet nem olyan az ágyban mint ezek , de még képes tényleg szeretni,kötődni azok/ilyen egyszerűen nem jönnek össze. :/ úgy érzem magam mintha a 80-as évekbe születtem volna(semmi bajom nincs a külsőmmel) de ez tényleg nem f*sza.

Volt valaki így már és sikerült megszabadulnia ettől az átoktól? vagy tud valamit ami miatt fiatalabbnak nézhetek ki? jobb lenne egy olyan kapcsolat amihez én is jobban passzolok mert furcsa, hogy mindig ilyen idős barátnőm van és szar is.



2013. jún. 20. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
első
2013. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert öregebbnek látszol,azért.És te,miért ne akarnál egy gyerekes anyát?
2013. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet a tini p*csáknak túl vagy gyúrva ezért nem vonzódnak hozzád, meg aztán legyen baba segg arcod szóval minden nap borotválkozz...
2013. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
De jó ,hogy emberemre találtam! Nem vagy egyedül , nálam sokszor előfordult ,hogy 40-50 éves pasik mozdultak rám. Különbség annyi ,hogy sose volt szexuális élményem velük. Pedig fiatalabbnak nézek ki a koromhoz. :/
2013. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

"És te,miért ne akarnál egy gyerekes anyát?"


Mert a gyerekes anya semleges nemű lény. Csak egy lúzer, vagy egy szent neveli fel más kölykét.

2013. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 válaszoló igazad van!! más gyerekét neveli k*rvára lehetetlen számomra is.
2013. jún. 20. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:

"más gyerekét neveli k*rvára lehetetlen számomra is."


Nálam azért van pár kivétel. Például árvát esetleg felnevelnék. Barátom, családtagom gyerekét pedig mindenképpen, ha a szülei meghaltak, és nincs más.

De egy ostoba ribanc gyerekét, aki képtelen volt normális apajelöltet találni, aki kitart mellette soha.

2013. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nincs olyan f ismerősöm aki hűséges lenne, mindenkiről tudok valamit
2013. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Más gyerekét felnevelni szerintem lehetséges,ha az anyukát szereti az ember.

Ne értsetek félre,nincs ilyen kapcsolatom.De ha pl lenne egy nő,akibe bele estem,akkor nem lenne gond,ha lenne gyereke.De ahhoz szeretni kell amásikat.Bár itt ahogy én látom,sokan félnek a felelősségtől.

2013. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Bár itt ahogy én látom,sokan félnek a felelősségtől."


Én nem a felelősségtől félek, éppen ellenkezőleg világ életemben felelősségteljes ember voltam. Ez a nőknek pedig nagyon nem imponál. Nekik, egy vagány mindent lesz@ró macsó kell. Aztán felcsinálja őket az alfahím, és rájönnek, hogy hopp ők mégsem alkalmasak férjnek és apának -->válás.

És ilyenkor jövök a képbe én, a felelősségteljes ámde unalmas férfi, viszonylag jó és stabil állással. Ideális apajelölt balek.


Bocsi nem vagyok pancser!


A hozzászólásban lévő általánosítás csak az egyedülálló anyákra vonatkozik. A normális hölgyek ne vegyék magukra! :-)

2013. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!