Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tegyem? Vagy gyerekes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem? Vagy gyerekes?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a párom 21. fél éve vagyunk együtt. tegnap itt volt nálam (nem egy helyen lakunk, 1-2 hetente találkozunk mostanában) Délután 4kor hazament, így ért haza 8-ra. mondta, hogy ha hazaér, alszik, mert reggel megy dolgozni, szóval ne várjam facebook chaten. Nem is volt gond, mivel 2 napot együtt töltöttünk, egyltalán nem tartottam fontosnak, hogy még este chateljünk. Csak, hogy ma reggel kiderült, hogy ő nem aludt mikor hazaért, hanem a barátaival játszottak valami számítógépes játékkal hajnalig. és nem reggel ment dolgozni, hanem majd délután. ő ezt nem tudja egyébként hogy én tudom. Az esik rosszul, hogy hazudott, ilyenben miért kell? többször mondtam már neki, hogy én nem várom el, hogy egész nap chateljünk, az sem baj, ha van olyan nap amikor nem, én ezen egyáltalán nem sértődtem volna meg. de a hazugságot nem szeretem. A másik dolog, hogy egy barátja mondta el nekem. de mostanában elég pipa rá a párom, csinált egy-két dolgot ellene, ezért kérte, hogy ne mondjam neki vissza, ne miatta legyen a konfliktus, mert kezd rendeződni a viszonyuk. Szóval azt sem tudom, hogy tudnám szóvá tenni. ha azt mondanám, hogy valakitől hallottam, akkor tudná, hogy tőle... viszont én szeretném megértetni vele, hogy nekem nem kell, hogy ilyenekben hazudjon. vagy hagyjam rá?
2013. jún. 15. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h kaptál egy fülest, h ez és ez van...:) Mivel ő se volt veled őszinte, neked se kötelességed elmondani neki, h kitől tudtad meg...
2013. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha ráhagyod, akkor megfogja máskor is tenni. Mond el neki, hogy ezt hallottad és nem szeretnél beleavatkozni a szabadidejébe,de azt is tedd hozzá,hogy ez neki is rosszul esne, ha már "hazudnál" neki. Igaz ez azért nem megbocsáthatatlan dolog,de kisebb hazugságokból nagyobbak lesznek, ha elejét nem veszed.Azt mondom mond el neki,még most,de csak nyugodtan és megfontoltan! :)
2013. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt nem vallod be, de nagyon ráakaszkodol és már szeretett volna kicsit a haverjaival játszani, máshogyan téged nem lehetett volna lerázni, különben nekiálltál volna hisztizni.
2013. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hazudott... szóval semmiképp ne tűrd el szó nélkül. Nem muszáj elmondani hogy kitől tudod. Viszont az is lehet, hogy az az illető hazudott neked, hogy megint a barátod alá ásson. :)

Az is benne van, hogy azt írod te nem sértődsz meg azért, mert a haverjaival van helyetted, de lehet mégse hagytad volna szó nélkül. Ha pedig igen... minden elismerésem, viszont nem értem akkor mért kellett ilyenről hazudnia.

Szerintem mindenképp beszéld meg vele. Ne számon kérd csak határozottan mondd el neki, hogy nem kell ilyenről hazudnia mert felesleges és nem csinálsz belőle problémát. Ebbe semmi gyerekes nincs,ha felnőtt módjára őszintén elmondod neki és nem gyerekesen hisztizel.

2013. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!