Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom barátai hazajönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom barátai hazajönnek külföldről, nem is foglalkozik velem. Szóvá tegyem? Titeket is zavarna?

Figyelt kérdés
A páromnak több barátja is dolgozik külföldön, ők kb. negyedévente hazajönnek egy hétre. Amikor hazajönnek, akkor engem le se sz@r. A nap 24 órájában velük van, minden egyes nap. Jó programokat szerveznek, elmennek bulizni..stb. Ilyenkor mintha a világon se lennék.. Titeket nem zavarna?
2013. máj. 29. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Téged el sem hív olyankor magával?
2013. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, olyankor csak pasik vannak..
2013. máj. 29. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi szabadságot nyugodtan adhatsz a párodnak. Te egész évben vele vagy, de velük csak 3 hónaponta találkozhat, és 1 hét után már mennek is vissza. Szerintem természetesen, hogy a jó barátok ezt a rövid időt próbálják minél vidámabban eltölteni.


Akkor van baj, ha máskor sem foglalkozik veled a párod...



17/L

2013. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem zavarna.. azért felhív?
2013. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
felhív persze minden nap. aztán mondja, hogy most ide mennek, meg ezt csinálják, azt csinálják.. és hogy persze másnap meg harmadnap milyen programokat fognak csinálni..
2013. máj. 29. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp se kezd el hisztizni, ha nem akarod elveszíteni. Lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy Te sem bánod, és megérted, hogy ezt a kis időt a barátokkal tölti, és valószínűleg nagyot csalódna benned, ha reklamálnál.

A helyedben én úgy próbálnám megoldani a helyzetet, hogy megkérdezném a páromat, hogy mikor akarja nekem bemutatni a barátait, mert szeretném megismerni őket, és persze ne gondolja, hogy a nyakukon akarok lógni, csak egyik este megihatnánk együtt valamit velük. Aztán lehet, ha a haverok megismernek, és megkedvelnek, téged is gyakrabban hívnak majd el.

2013. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátokra is kell időt szakítani szerintem ne zavarjon mert velük ritkán találkozik veled meg minden nap .
2013. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ismerem már a barátait.. Az pedig nem igaz, hogy minden nap találkozunk. Sajnos kevés időt töltünk együtt.
2013. máj. 29. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy a barátok nem kedvelnek téged, vagy a pasid úgy gondolja, hogy nem éreznéd jól magad a társaságukba, ezért nem hív téged is..

A páromnak is van egy gyerekkori barátja (nincs barátnője), akinek nem vagyok szimpi. Heti szinten felhívja, hogy menjenek ki bulizni. Engem sosem hív el, hozzánk nem jön fel sosem, pedig cca. 50 méterre lakik. Egy ideig utáltam érte, hogy folyton csábítgatja a páromat az éjszakába. Ő pedig piszkálta a páromat, hogy "mi az, kiengedett az asszony?" Úgy döntöttem, hogy én leszek az okosabb, nem adok okot rá, hogy megszólhasson. Bár még mindig utálom, de azt mondtam a páromnak, hogy menjen csak nyugodtan és érezze jól magát.. Egy idő után már a párom sem akart menni, a találkozókat átteszi inkább délutánra, inkább velem tölti a hétvégi estéket, és imád érte, hogy milyen klassz csaja van ;) Utoljára a "barát" gúnyos megjegyzésére (rólam) pedig közölte vele, hogy ne legyen irigy, rosszindulatú, inkább találjon magának ő is egy rendes lányt...

2013. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!